HV9910

Arkadaşlar HV9910 entegresini nereden satın alabilirim? Fiyatı ne kadardır? İstanbul Karaköy elektronikçiler pasajında aradım bulamadım.

Arkadaşlar HV9910 entegresini nereden satın alabilirim? Fiyatı ne kadardır? İstanbul Karaköy elektronikçiler pasajında aradım bulamadım.

1,3$ ile 2$ arasında değişiyor. Sanırım İstanbul'dasınız. Galata Elektronik ten temin edebilirsiniz. Netten telefon numarasını bulabilirsiniz. Eğer toplu alacaksanız başka bir yer daha önerebilirim. En az 200 adet olmak kaydıyla

fabrisio, sana çok teşekkür ederim. Galata elektroniği aradım. Ellerinde olduğunu söylediler. Önümüzdeki hafta içinde gidip alacağım.

Rica ederim. Bu arada o entegrenin bazı ince noktaları var. Ben bazı basit projelerimde kullanıyorum. Hatta forumda birkaçını paylaştım. Eğer sen de paylaşıma sunarsan çoğu kişinin bilmediği kronik problemleri aşmana yardımcı olabilirim.

fabrisio mrb.ankara tandogandayım pc notebook tamiri yapıyorum.meslektaşız.power led çalışmam olucak arabam için fikirlerine ihtiyacım var.bugun haberleşebilirmiyiz tşk.nicikim msn adresim eklersen sevinirim

arkadaşlar bende hv9910 entegresini arıyorum galata elektroniği aradım artık entegre satmıyorlarmış nereden bulabilirim.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,366
Kullanıcılar
450,237
Son üye
tekogulyunus

Yeni konular

Geri