Hidrolik Pompa Arıyorum

eray demir

Üye
400ml/dak 9 yada 12v dc hidrolik motor ariyorum.Boyutlari yaklaşık sigara paketi boyutunda mini bi sey ariyorum. 2.el yada çıkma bi şeyler de olabilir.Yardimci olursaniz sevinirim.

Galaxy Note2 imden gönderildi.

çalışma basıncı ve kullanılacak olan akışkan nedir?
elinizde foto vs . var mıdır ?

Eray bey bunu liembah modelbau wedico rc veya scaleart firmasindan bulabilirsiniz 200 ila 300 euro fiyati olabilir

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

[MENTION=55727]rocco216[/MENTION] ilgin için tşk ederim..kendim yapıyorum dışa bağımlı olmayalım Türk gençleri olarak üretken olalım ;-)

SM-N9000Q

Eray bey kardesim pompa ilgili durum ne neredesin neler yaptigina dair bilgi verirmisin merak ettim benimde bu tarz bi pompaya ihtiyacim var..

Eray bey kardesim pompa ilgili durum ne neredesin neler yaptigina dair bilgi verirmisin merak ettim benimde bu tarz bi pompaya ihtiyacim var..
Abi şuan malzeme bulmaya çalışıyorum. kasasını alüminyumdan yapacam ama dişli problemini çözeyim. sen nerde kullancan abi

Abi şuan malzeme bulmaya çalışıyorum. kasasını alüminyumdan yapacam ama dişli problemini çözeyim. sen nerde kullancan abi

Eray bey kardesim ben 1/ 14 damperde kullanmayi planliyordum. Benim diger projem kenarda duruyor 1/5 cat 994f resimlerini yuklerim uzunluk 2.1m en 80 cm yukseklik 1 m agirlik 680kg..

[MENTION=55727]rocco216[/MENTION] Makina çizimlerini kendin mi yapıyorsun yoksa hazır kaynaklardan mı yararlanıyosun?

Makina yapim derken is guc sahibi oldum.. once autocad ogredim sonra solidworks kaynak yapmayi torna kullanmayi freze kullanmayi derken orttaya bisiler cikti ama sadece bunla ugrasmadim araya cok isler girdi benim olcegim 1/5 neden dersen dizel motor pompa valf hidro motor bunlarin minigi normalinden pahali oldugu icin bende buyugunu yapmak istedim bende dizel motor 10 bg valfler desen dakika da 80 lt geciyor depom biraz ufak 60 lt gibi..motor pompa valf disindaki herseyi ben yaptim piston difransiyel gibi.. normalde isim satis pazarlama...

Forum istatistikleri

Konular
128,189
Kullanıcılar
449,957
Son üye
sezercakmak

Yeni konular

Geri