Hidrolik Pabuç sıkma pensesi hakkında ?

Dilediginiz markayi alin hepsi birbirine benzer hidrolik yağı ve kece bulundurun arkadaslarin dedikleri gibi patliyor

185 lik 6 pabuc sikarken 6 .sinda patladi cekic ve nokta atmak zorunda kaldik sahsen ben 50 lik kabloya kadar çekiç kullaniyorum daha saglam oluyor tabi buda dikkat ister bakiri cok ezmemeniz de lazim

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Ben karar verdim sayın @sami inci hocamın da dediği gibi bu aletler bir defa alınır...

Bu sebepten ötürü ben de ŞAFAK marka alacağım. sadece biraz para ayırtmam lazım o da bir kaç ay zaman alacak, hemen şimdi alsam bile acil bir işime lazım olmadığı için bir anda o parayı vermeme gerek yok diye düşünüyorum. 2500 TL civarında.

Doğrudan kendilerinden almayı deneyin.Daha uygun olabilir diye düşünüyorum.
Evet Hocam bizzat öyle yapmayı deneyeceğim internetten telefon numaralarını buldum arayacağım maddi açıdan müsait olduğum zaman. Çok teşekkür ederim bilgi ve tecrübelerinizi paylaştığınız için çok sağolun hocam.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,228
Kullanıcılar
450,019
Son üye
ivanko_100

Yeni konular

Geri