HI-TECH HMI Operatör Paneli

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
merhaba sercan kardeşim h-designer 6.3.3.270 versiyonu veya h-designer v6.2.1.140 versiyonunu Petek Teknoloji Ltd - Operatör Panelleri - H Serisi bu siteden indirebilirsin şifre ile ilgili ise 0216 550 45 12 telefondan yardım alabilirsin fakat elimdeki panelin kodunu yazarsan daha i yardımcı olabilirim örneğin: H-T60T-Ne veya PWS1711-STN gibi.

merhaba sercan kardeşim h-designer 6.3.3.270 versiyonu veya h-designer v6.2.1.140 versiyonunu Petek Teknoloji Ltd - Operatör Panelleri - H Serisi bu siteden indirebilirsin şifre ile ilgili ise 0216 550 45 12 telefondan yardım alabilirsin fakat elimdeki panelin kodunu yazarsan daha i yardımcı olabilirim örneğin: H-T60T-Ne veya PWS1711-STN gibi.

elimde hitech PWS1711 panel var fakat kablo şeması yok, plc ile hmi arasındaki. kablo şeması sizde varmıdır? varsa [email protected] adresine gönderebilirmisiniz?

merhaba arkadaşalar bana gt designer2 yazılımı lazım mitsubisti got programlama için yardım ederseniz çok sevinirim

MERHABA ARKADAŞIM SENİN SORUNUN CEVABI ONUR MÜHENDİSLİK.
www.sick.com.tr adresinden gerekli bilgiyi alabilirsin

ömer9640 arkadaşım verdiğin link ile ve firna adı ile sorunun ne alakası var allah aşkına. sick sensör firması onur mühendislikte başka işlerle uğraşıyor. lütfen insanları meşkul edecek gereksiz cevaplar yazmaktan vazgeç.

selam orada bulamadıysan PETEK teknolojiye bak onların sayfalarındada mevcut olabilir.ayrıca ADP6 kullan serial istediğindede aynı seriali kullanabilirsin hiç sorun cıkarmıyor.

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,961
Son üye
omr70

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri