Hiç biryerde duymadınız görmediniz bu deneyi!!

MRS A.Ş.

Üye
Bu deneyi yapmak için 2 kişi lazım biri siz diğeride bir arkadaşınız anlatıyorum dikkat!! arkadaşınıza ayakta durur vaziyette sağ kolunu yumruk yapıp havaya kaldırmasını güçlü bir şekilde tutmasını söleyin sizde o kolu aşağı doğru çekmeye çalışın 2-3 kere deneyin sonra arkadaşınızın sol eline bir cep telefonu kolunu yanında tutarak sağ kolunu havayakaldırsın aynı işlemi şimdi deneyin ve farkı görün.sizce nedeni nedir?

noktalama işaretleri ne güzeldir Türkçe'mizde? nokta,virgül vesaire.
neyse, bir şey anlayan var mı yukarıdaki yazıdan?

Birdaha yazıyorum.Biri ayakta sağ kolunu yumruk yapıp havaya kaldırıyor sende o kolu aşağı çekmeye çalışıyorsun 2-3 kere dene kolay olmadığını goruceksın ama aynı kişinin sol eline cep telefonu ver aynı işlemi tekrar dene aradaki farkı görmeni umuyorum.

mantıklı olabilir.cep telefonunun yaydıgı radyasyon eli uyuşturup güçsüzleştirebilir.

sol eline cep telefonu değilde yumurta verirsek ne olur?

her iki sorunuda cevapları aynı olsa gerek. aynı etkiyi gösterir.

Konu "Serbet Konular" bölümüne taşınmıştır.

bu arkadaş kolunu yere dik mi paralel mi kaldıracak ? :) Bir video çekseniz bu şekilde pek anlaşılmıyorda ...

hiç bir fark yok; olsa bile beyin sol ele verilen hasas nesneyi tutmaya adapte olacağından havada olan yumruklu kol hafif gevşeyeceğinden aşağı çekilmesi belki kolaylaşacaktır

veya siz anlatamadınız.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,944
Son üye
önder sem

Yeni konular

Geri