her türlü beyaz eşya konusunda yardım verilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bakımcıı

Uzman Üye
forumun bu bölümünün daha aktif bir şekilde ziyareti ve ziyaretçilerin problemlerine çözüm için 14 senelik bilgi ve deneyimlerimle yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım.

____________________________________________________________________________________________

Lütfen sorularınızı,konu açarak sorunuz.
Bir konu içerisinde farklı sorular sormak yerine,sormak istediginiz soruyu konu açarak sorarsanız cevaba daha çabuk ulaşır ve forum içerisinde karmaşalara sebep olmazsınız.
Bu konu yardım verilir denilip herhangi bir işlem yapılmadıgından ve amacının dışına çıktıgından dolayı tarafımca kilitlenmiştir.
Saygılarımla;

Düzenleyen : Blacktooth

kardes iyi aksamlar bu nofrost buzdolaplarının beyni iç yapısı hakkında bilgi verbilirmisin ozelikle arcelik eski model no frostlar şimdiden tessekurler

çamaşır makinesi geziniyo yeni de ama neden ola bilir :'(

arçelik tip 8160 nf plus nofrost buzdolabım ekovat lg marka vd80lbeg kaçak akım rölesini düşürüyor
ölçü aleti ile kontrol ettiğimde şaseye karşı çok az bir dirençi var bu konuda nasıl yardım edebilirsiniz teşekkür ederim.

yaa bana soğutma sistemleri hakkında bilgi gerekli mayveler dolapta nasıl soğutulur buzdolabının iç yapısı nasıl çalışır gibi okul için gerekli 2-3 gün içinde dönerseniz sevinirimm...

ayrıca güzel bi site herkese öneriorum güzel paylaşım bence şimdiden yardımlarınız için teşeskkür ederim

bakımcıı ' Alıntı:
merhaba
AEG lv78 model çamaşır makinesi sıkma yapmıyor diger fonksiyonları normal çalışıyor
motor normal motoru kontrol eden kart nasıl çalışıyor bilgi verirseniz sevinirim
şimdiden teşekkürler

runje ' Alıntı:
çamaşır makinesi geziniyo yeni de ama neden ola bilir :'(
Makinenin gezinmesinin birkaç sebebi olabilir;
1. Ayakları zemine gör ayarlı değildir(bir ayağı boşta kalıyor olabilir.)
2.Yeni montajsa, sabitleme vidaları eskaza sökülmemiş olabilir.(makinenin arkasından kazana bağlı olan vidalar)
3.Kazan rulman dağıtmış olabilir.(Yeni makinede zor bir ihtimal)
4.Amortisörlerden biri yada birkaçı kırılmış yada taşıyıcı yaylarından biri kopmuş olabilir.(yeni makine için bu da düşük ihtimal ama olabilir.)
1. İhtimali kontrol et o değilse sorun, madem yeni makine servisi çağır baksınlar;). Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Yıkama motorun önündeki hortumların girdiği beyaz plastik bölüm motor tarafından su sızdırıyor. Bu bölümün tamiri mümkünmü ? Komplemi değişmesi lazım ?

rafraf ' Alıntı:
Yıkama motorun önündeki hortumların girdiği beyaz plastik bölüm motor tarafından su sızdırıyor. Bu bölümün tamiri mümkünmü ? Komplemi değişmesi lazım ?

sanırım pompa motorundan söz ediyorsun evet tamiri mümkündür.. ama hortum yırtıldı ise değiştireceksin..

earhean ' Alıntı:
yaa bana soğutma sistemleri hakkında bilgi gerekli mayveler dolapta nasıl soğutulur buzdolabının iç yapısı nasıl çalışır gibi okul için gerekli 2-3 gün içinde dönerseniz sevinirimm...

ayrıca güzel bi site herkese öneriorum güzel paylaşım bence şimdiden yardımlarınız için teşeskkür ederim

Yaw kusura bakma mesajın üstünden çok zaman geçmiş ama diğer arkadaşların işine yarar belki vereceğim dökümanı aşağıdan indirebilirsiniz..

Soğutma Sistemi Elemanları ve Soğutucular

Kolay gelsin..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,209
Kullanıcılar
449,988
Son üye
hmos23

Yeni konular

Geri