her türlü beyaz eşya konusunda yardım verilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
eyenti ' Alıntı:
arkadaşlar nofrost ile derin dondurucu arasındaki fark ne? kullanılan gaz mı, çalışma prensibi mi ...?

Derin dondurucularda karlanma buzlanma oluşur ve ortalama 6 ayda bir fişi çekilerek eritilir ve temizliği yapılır ama No-frost dolaplarda içerisinde arabölme dediğimiz yerde Evaparatörün üsttünde rezistanslar bulunur ve bu rezistanslar Timer veya elektronik kart ile kumanda edilerek çalıştırılır..çalıştığı zaman karlanma buzlanma erir ve buharlaştırma kabına dolar oradanda buhar olur uçar gider...Yani kısacası No-Frost dolaplar kendi kendinin karını ve buzunu eritir.. kullanılan gaz ile alakası yoktur...

Kolay gelsin..

zane ' Alıntı:
selamlar,benim Bosch marka çamaşır makinem sıkma yapmıyo.yeni değil,10-15 senelik bir makine sorunsuz çalışıyodu ama geçenlerde yıkama yaparken elektrik gitti geldi bi kaç kez sonra bu sorun oluştu ama onunla alakalı olarak mı bozuldu noldu bilemiyorum,tesadüf de olabilir...neyle alakalı olabilir?bana yardımcı olursanız sevinirim,teşekkürler...

-Programalama Cihazı
-Modül
-Motor

Sıkma yapmamasının sebepleri bunlar kontrol edersin..

model vermemişsiniz ama çamaşır makinalarının sıkma hataları giderilme sırası (1) su tahliye motorunu kontrol edin,filitresini mutlaka temizleyin (2 ) motor kömürlerinizi ve rulmanlarını degiştirin (3) hız konrol modülünü deneyin ( 4) enson program şalterini kontrol etmelisiniz. Benim tahminim motor kömürleri bitmiş çünkü her 10 yılda motor kömürlerini mutlaka degişmesi gerekiyor kolay gelsin

sayın zone makinanız v452 bayaga eski bir cihaz. motor kesin arızalı motoru elle cevirin hiç sürtünme sesi gelmiyorsa kömür,yok her yarım turda bir tık diye ince birses geliyorsa kollektör hasarlıdır

yardımlarınız için çok teşekkürler ,umarım halledebilirim,saolun...

selam arkadasim arıza buyuk bir ihtimal elektronik kartta veya motorda bir puroblem var bu ariza elektrik gidip gelmesingelmesinden olabilir bir cihaz calisirken elktrikler kesilirse cihazin fisini cikariniz ani bir sekilde gelen elektirik dusuk veya yuksek olabilir ve herturlu cihazlar sorun cikarabilir

Selam. AEG Favorit bulaşık makinasının altından su geliyordu. Kontrol ettiğimde su alma pompasının boğazından su kaçırdığını gördüm. Kaçağı önlemek için ne yapabilitim? Yardımlarınıza teşekkürler.

kaucuk 3/4 tüp contası tak problemin biter

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,272
Kullanıcılar
450,098
Son üye
akaremir31

Çevrimiçi üyeler

Geri