Her gün aynı saatde plc ile otomatik çıkış verdirmek

ömeryakup

Üye
konu açtım ama alta kaldı o yüzden tekrar gündeme getirmek zorunda kaldım. delta plc felan atanlar oldu teşekkür ederim ama codesys ile aynı değil maalesef. Gelelim cevabını merak ettiğim soruya ben codesys de nasıl bir yöntem kullanırım da her gün aynı saatde otomatik kontağım çıkış verebilir bunu merak ediyorum. neye kullancaksınız diye sormanıza gerek yok sadece yönteme ihtiyacım var. RTC ile yapılabilir belki ama sadece bir kere belirli bir tarihde bir seferlik veriyor rtc çıkışı.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
konu açtım ama alta kaldı o yüzden tekrar gündeme getirmek zorunda kaldım. delta plc felan atanlar oldu teşekkür ederim ama codesys ile aynı değil maalesef. Gelelim cevabını merak ettiğim soruya ben codesys de nasıl bir yöntem kullanırım da her gün aynı saatde otomatik kontağım çıkış verebilir bunu merak ediyorum. neye kullancaksınız diye sormanıza gerek yok sadece yönteme ihtiyacım var. RTC ile yapılabilir belki ama sadece bir kere belirli bir tarihde bir seferlik veriyor rtc çıkışı.
Altta kaldıysa konu anlamlı birkaç kelime ile cümle oluşturun, en basitinden güncel demeniz yeterdi!

Ne oluyor ? Ne bu sert tavır ? Biz buraya öğrenmeye, paylaşmaya geldik tavıra bak. Herkes sizin gibi sitenin nasıl çalıştığını bilemez ki. Buralarda yeniyim 10 mesaj atanın 5'i sert cevap veriyor sizin gibi.

Ne oluyor ? Ne bu sert tavır ? Biz buraya öğrenmeye, paylaşmaya geldik tavıra bak. Herkes sizin gibi sitenin nasıl çalıştığını bilemez ki. Buralarda yeniyim 10 mesaj atanın 5'i sert cevap veriyor sizin gibi.
Sertlik değil düzen, artı boş işgücü azaltma! Her mesaj açan vay efendim mesajım altta kalmış ezilmiş cevap yazılmamış kompleksine girip yeni mesaj yazayım denmesin diye! Yaşınız, bunun gibi net dünyası kurallarını bilmeyecek kadar küçük değil!

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,193
Kullanıcılar
449,968
Son üye
ibrahimkalebayir38@gmail.

Yeni konular

Geri