Hazır Cnc Paket

iletişime geçelim newrock

selam arkadaşlar bana yardımcı olacak birisini arıyom köpük kesim tezga kurmak istiyom mekanik olarak bilgim yok kurmak istedigim şekil şöyle 15m uzunluk 15m yukseklik 4eksemli olacak gövde aliminyum maliyeti bana neolur nasıl parcala kullan malıyım.

arkadaşlar elimzide kartı arızalı 7 eksen 0,0005 hasssasiyet taşlama yapabilen bir CNC kesici takım CS 206E makinesi var. türkiye de bir eşi daha yoktur bu makinenin. sadece 2 kartı bozuk arızalı. elektronikten anlayan bunu tamir eder yada yeni bir sistem kurabilir.
acil değerlendirilmesi gereken bir konudur...

öncelikle kolay gelsin gzl bi uğraş ama biraz sıkıntıları var ama sonuç cidden gzl oluyor.
lineer rulman araba tanesi 31 dlar demişsin biraz uçuk sölmişsin tanesi 15 tl bilin metreside 17 tl.
bu linktekinden bahsediyorum
lineer1.gif

senin sölediklerin bunlar galiba(bu kızakların fiyatının yüksek olması normal,fabrika üretimi cnc lerde kullanıyıyor hassasiyet oranı çok düşük vibrasyona karşı korumalılar. ufak bütçeli bi cnc router için çok uçuk ürünler.bunu almaya gözün kesiyosa motorlarıda servo al hatta hiç uğraşma sen en iyisi çıkma bi cnc al :) )
THK-LM-Kizak.jpg

servo motoru (dandik bir şeylerde olabilir sadece deneylerde kıllanacam aktif kullanıcısı değilim) bende alabilirim...

Forum istatistikleri

Konular
128,195
Kullanıcılar
449,970
Son üye
Liliane

Yeni konular

Geri