HATA! network kartı bulunamadı nedemek?

ayildiz

Üye
merhaba arkadaşlar bilgisayar ayarları ve teknik konuları hakkında fazla bilgi sahibi değilim. şöyle bir sorunum var
internet hattımı farklı bir telefon numarasına aktarma yaptırdım.Ama kurmayı bir türlü yapamadım. zyxel marka modemin dcsini takıyorum işlem basamağı sonunda ( Bilgisayarınızda nerwork kartı bulunamadı Bilgisayarınızın network kartının doğru yüklendiğnden ve çalıştığından emin olun) uyarısı çıkıyor.Ne yapmam gerekir. internetim önceki telefon numarasında sorunsuz çalışıyodu. Donanımlarda ve kartlarında hiçbir değişiklik olmadı.
Birde tekom aktarma yaparken ADSL NOSU VE ŞİFRE verdiler. Bu numaraları nereye nasıl gireceğim .
Benim anlayacağım şekilde yardımcı olursanız sevinirim. Tşk. ederim herkese kolay gelsin.

arkadaşım sen bilgisayarın ethernet kartını tanıtmışmısın acaba.bi bilgisayarımda sağ tıkla orda aygıt yöneticisi var bak bakalım orada ethernet kartı tanıtımışmı tanıtılmamışmı tanıtılmamışsa sen bilgisayarın ana kart cd sinden onu tanıt kardeş sorun bundan kaynaklan mıyorsa o zaman modeminin tanıtımında bir hata yapıyorsun demektir......iyi şanslar

Forum istatistikleri

Konular
128,292
Kullanıcılar
450,124
Son üye
Ekolll

Yeni konular

Geri