Hırsız Alarm Sistemleri Sözlüğü (ingilizce ve türkçe açıklamalar)

etuzuner

Yönetici
Yönetici
Yönetici
Hırsız Alarm Sistemleri'nde kullanılan terimlerin ingilizce ve türkçe açıklamalarını ekteki dosyada bulabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Alarm Terimleri Sözlüğü.docx
    130.7 KB · Görüntüleme: 123
  • nistir-7298-revision1.pdf
    89.1 KB · Görüntüleme: 73
hırsız alarm sistemlerinde pc ile proglamaya başlamadan önce bişey bildiğimizi sanırdım ama daha önce pek bişey bilmediğimi pc ile programlamaya başladığımdda anladım eskiden santrali gönderen ana bayi taktıktan sonra girilmek üzere bir seri rakam verirdi sorun olursa resetle sonra rakamları yeniden girerdik sorsalardı güvenlikçiydik herşeyden önemlisi yerli üretim şuan yerli üretim kullanıyorum ve herşeyi türkçe ve bilgisayarla programlıyorum çok kolay ertık her kuruluma bizzat benim gitmem gerekmiyor elemanlar dahi kolayca hallediyor

güvenlik işine bende yeni girdim alarm sistemlerini kurabiliyorum. teknim marka kullanıyorum. tüm programlamayı direk bilgisayardan yapıp paneli elemanlara verip taktırıyorsunuz sanırım. hangi marka alarm kullanıyorsunuz merak ettim

Alarm üretici genellikle kendi yazılımını da ücretsiz veriyor...

Teknim marka yerli olduğu için bende çok yerde kullandım...
Şu anda güvenlik sektöründen çok uzakta olduğum için yeni adıyla Vionty i fazla inceleyemedim... tavsiye edebileceğim bir ürün...
gerçekten Bilgi Elektronik güzel bir ürün ortaya koymuş.. en azından piyasada her şeyi ayrı bir modül olarak sunulan alarm panellerinden bin kat iyi... ve programlaması çok da basit...

Sn. muhsin karadayı,

Eğer alarm sisteminin programlanmasından bahsediyorsanız, her alarm paneli tuş takımı üzerinden programlanabilmektedir. Buna ek olarak bazı ürünler bilgisayar yazılımı ile programlanabilme özelliğine de sahiptir. Panelin internet erişimi olduğu zaman, o yazılım sayesinde uzaktan erişim ile panelin ayarlarını yapabilir, alarm ya da problem yaratan bölgelerin incelemesini yapabilirsiniz.

Saygılarımla,

teknim alarmı keypadden programlamasıda çok kolay, pc ye gerek yok bence.
vionty teknimin yeni adı değil, bilgi elektronik için ürettiği 2. markasıdır. teknim halen devam ediyor. bu arada asıl üretici firmanın adı da teknim. teknim vionty arasında pek fazla fark yok ama teknik destek konusunda teknim daha iyi.

Desi alarm ' da pc'ye gerek yok programlama ve ayar işlemleri o kadar basit ve kullanışlı ... karmaşık sistemlerde pc'ye gerek var.. ayrıca %100 türk malı olması artı bir özellik...

arkadalar 16 senemi verdım bu işe teknim marka alarm gerçekten çok basıt bir alarm ne marka olursa olsun kaçtane pır dedektör koyarsanız koyun ben halay çekerim alarm çalmaz ) şuana kadar pıyasadaki birçok markayı kullandım pc ile baglantı programı ile keypt arasında hiçbir fark yok sadece pc ile daha kolay ve bılmeyen için mükemmel bir kolaylık ama aynı ilşemleri yapabilirsiniz üreticinizden ayrıntılı program isteyın ve egitimlere katılın bilginizi katlayın...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…