google self drive bike ( google'ın kendi kendine giden bisikleti ) ?????

No koment :D

i have a comment :)
IMAG0143.jpg

gecmis olsun.

Bu arada baktimda Bu bisillet ve modifiyesi hakkinda baya bi talep varmis forumlar satis siteleri v.s.

Teşekkür ederim @vecivicivokke ve @serkan_48 . Bisikletle yamuk yumuk inşaat demirini eline alıp gidersen ön tekerleğin arasına girer, çizgi filmlerdeki gibi havada uçulur. :(( Sol elimdeki yüzük ve küçük parmak ezildi hala kullanamıyorum ve öylede kalacak gibi. Ne zaman bir şeyleri hafife alıp bir şey olmaz desem problem yaşadım. :D

Bisiklet modifiyesi neredeyse araba modifiyesinden fazla gibi. Adamların bisikletlere yaptıkları modifiyenin bucağı yok gibi . :)

O bisikletin muthemelen kadrosunun içinde batarya, ivme ve gyro sensörü, gps modülü microdenetleyici benzeri şeyler var mutlaka. Sadece kamera ile dengede durması mümkün değil. Son zamanlarda mikrodenetleyiciler ve ivme ve gyro sensörleri ile dengede duran robotlar yapıyorlar.
yapiyorlarda o gucu verebilecek kadar guclumu o bataryalar ya

yapiyorlarda o gucu verebilecek kadar guclumu o bataryalar ya

Ben de göremedim, kadronun içinde olabilir. Ya da bu bisiklet tamamen konsept bir tasarım olup henüz fikir aşamasındadır. Bugün bu tip bir film çekmek o bisikleti üretmekden daha kolay olabilir. İleri ki günlerde hep birlikte öğreniriz. :)

Arkadaşlar araştırmaya bundan başlayın ;).

Forum istatistikleri

Konular
128,203
Kullanıcılar
449,985
Son üye
sSait Başdaş

Yeni konular

Geri