Google Chrome Speed Test

tyildizak

Paylaşımcı üye

Yönetici Notu: Paylaşılan fotoğraf, fotoğraf paylaşım sitesinden silindiği için kaldırılmıştır.

test elemanları gerçekten güzel olmuş :) Google Chrome diger taracılardan hızlı bir ara kullandım sayfalar arası geçişler çok hızlıdı artık bilmiyorum açıkcası internet mi o gün hızlandı yoksa Google Chrome den dolayımı orası kapalı kutu içinde kaldı :) :)

bundan önce opera kullanıyordum. o da çok hızlıydı ama google chrome daha hızlı imiş. bravo google.

chrome daha hızlı

Tarayıcı olarak herkese, her zaman tavsiyem..

Google Chrome

İnternet explorer kullanıyorum.Bilemediğim bir sebepten dolayı diğer tarayıcılara gıcık oluyorum :)

kullanışlı eklentilerinden dolayı firefox bence, ama eklentiler fazla olursa yavaşlıyor...

chrome firefoxun hızlanmış şekli diye lanse ediliyor; ama şu anda bazı eksiklikleri var onlarda tamam oldumu 1 numaraya aday.

Banka işlemlerinde, iex hariçlerine güvenemiyorum, gugul kurom beta iken kullanmıştım, uyuz olup kaldırmıştım, şuan ne halde merak bile etmiyorum, şimdilik, firefox ve ie ile yola devam...Micro Soft, kaybettiği pazar için, internet explorer 9' u tesadüflere bırakmayacağa benziyor...

İnternet Explorer,Mozilla,Safari...

bunların hepsini uzun süre kullandım...
Fakat google chrome kullanmaya basladıgımda farkı anladım..

Bence Google a Bir şans tanıyın ve 1 hafta kullanın...
Sonrada gelip bir teşekkür etmeniz yeter ... :)

İyi forumlar..

Forum istatistikleri

Konular
128,307
Kullanıcılar
450,145
Son üye
sukruseker

Yeni konular

Geri