Gerilim yükseltme

Olaki kalp rahatsızlığı olan birine denk geldiniz ve Uyguladığımız voltaj nedeniyle kişi vefat etti.

Bunun sorumlulugu kimin üzerinde olacak. Şema verendemi uygulayandami ölen kişidemi?

Profesyonel şok cihazlarının çıktığı maksimum voltaj ve geçen akım önemlidir. Akımın geçeceği yolda çok önemlidir. Sok cihazlarının problem uçları birbirine yakındır şok kalp üzerinden Akmaz şok cihazını dokundurdugunuz yerde 5 cm gibi bir mesafeden akar. Ama bir çifte mesafe daha açık veya kontrolsüz bir sürede bu voltaj maruz kalırsa istenmeyen sonuçlara neden olabilir.

Sen kalp hastasının niyetin ne olursa olsun tanımadığın bir adamın evine giriyorsun içerideki iri kıyım azman kangalı görünce heyecandan kalp krizi geçirip öldün bunda ev sahibinin yada köpeği yetiştiren çiftliğin ne kabahati olabilir

hani bir söz vardır:burada amaç üzüm yemek mi bağcıyı dövmek mi diye!Bu konuya uyarlarsak burada amaç bisikleti korumak mı yoksa bisiklete zarar verecebilecek hayvan veya hırsızı öldürmek mi?Unutmayın ki doğada bir çok yabani hayvan da vardır sizin bahsettiğiniz yerlerde kimse bisiklet çalmak için dolaşmaz ama yabani domuz gibi iri hayvanlar sahipleri tarafından yaz aylarında dağlarda ovalarda bırakılan büyük ve küçük hayvanlar bisiklete zarar verebilir ve bunlardan bisikletinizi korumak için ışılı ve sesli bir ikaz sistemi kurmak daha doğru bir yoldur bence!

hani bir söz vardır:burada amaç üzüm yemek mi bağcıyı dövmek mi diye!Bu konuya uyarlarsak burada amaç bisikleti korumak mı yoksa bisiklete zarar verecebilecek hayvan veya hırsızı öldürmek mi?Unutmayın ki doğada bir çok yabani hayvan da vardır sizin bahsettiğiniz yerlerde kimse bisiklet çalmak için dolaşmaz ama yabani domuz gibi iri hayvanlar sahipleri tarafından yaz aylarında dağlarda ovalarda bırakılan büyük ve küçük hayvanlar bisiklete zarar verebilir ve bunlardan bisikletinizi korumak için ışılı ve sesli bir ikaz sistemi kurmak daha doğru bir yoldur bence!
Dostum siz bu işi ya biliyorsunuz ya bilmiyorsunuz siz derken sadece seni kastetmiyorum cevap veren herkesi kastediyorum biriniz sadece sersemletir diyo biriniz öldürür biriniz ışık yada ses kullan diyo diğerinin başka birşey ama dikkat ettim de hiç biriniz adam akıllı " dostum sen yanlış düşünüyorsun bal benim elimde böyle bir devre var al kullan işi görür " demiyor hep akıl verme var iş icraate gelince sıfır

Biz bu kadar kişi yapacağın cihaz yada devrenin uygunsuz olduğunu anlatmaya farklı uygulamalar yapmanızı tavsiye ediyoruz ( yol gösteriyoruz ) ama bu kadar kişinin söylediğini siz anlayamıyorsunuz.

Bu kadar kişi icraat ediyor fikrini söylüyor ama siz ya anlamıyor yada anlamak istemiyorsunuz. Şahsen bir sorunum yok dilediğinizi yapabilirsiniz. Polemikte oluşturmak istemiyorum. Bu nedenle konudaki son mesajım.

Size kolay gelsin.

Kendi sacma fikrini gozden gecirmiyosun da milletin yorumuna laf ediyorsun. Milletin isi gucuyok senin sacma fikrine devre cizecek. Sana bu isin hazirini onerdik elektrikli cit bir kere acip baktin mi. Konusuyosun ama bos...

eski tip araçlar ın Endikasyon Bobin i ni al kullan ne devre lazım nede akü biter.