Gece görüşte kameraların önünde uçuşan noktalar?

arkaşın dediği gibi onetech gerçekten çok kötü balitechtende kötü

Arkadaslar bu sorun bizim icin buyuk biz sorun haline gelmis durumdadir tum yollari denedik amper azligindan dedik 4 kameraya 25 amper adaptorle besledik sonuc yine ayni. kamera adaptorun kameradan mesafesini kisaltik hatta adaptoru 3 amper hatta 5 amper olarak hemen dibine koyduk sonuc ayni . kablolari tumunu bakir olmasina ozen gosterdik sonuc ayni . ve buarada fark ettigimiz bir sey oldu kamerayi ayarlarken onune ayar yapan arkadasi gelince yani lens mesafesi odak noktasina yakin olurken net ve karsiz bir goruntu oluyor fakat onunden cekilir cekilmez yine kar hatta tipi yagmaya basliyor.
bu sorunu arastirirken sitede okudugum yorumlardan aldigim sonuc olarak kameranin ayagi metal yahut aleminiyum olunca bu sonuc oluyor sanirim bununla bir ilgisi vardir.
simdi bu sorunu profesyonel olarak kesin cozen varsa veya cozum yolu varsa burada paylasirsa sevinirim emnim benim disimda baska arkadaslarinda bas belasini cozmus olursunuz.
kalin saglicakla

onetech getiren firma kapanmıştır ve ürünleri teknolojik olarak 4-5 senenin ürünleridir.Balitech ise bilen biliyor
metal ayakarda ben proje işi ise altebox kutu veya 13x13 contalı antigron buat kullanıyorum hem ekler korunuyor
hemde izole edilmiş oluyor,ayrıca piyasada satılan kablolar içinde aliminyum üzeri bakır sıvama veya demir üzeri
bakır sıvama olanlar var bunlarda da görüntü bozulması olmaktadır.Esas önemli olan müşteriye aradaki farkları anlatıp
kaliteli mazeme kullanmaktır.

Arkadaşlar buna benzer bir durum 2 gün önce başıma geldi,
Kamera kpsec kpc 133e dome modelinde başıma geldi sistemde 132 adet kamera mevcut bir kameranın önünde böyle şeyler oluyordu kamerayı mevcutlardan biri ile değiştim benzer bir parazit olustu ,en son aklıma gelen adaptörü değiştirdim sorun çözüldü,bilginize.

Forum istatistikleri

Konular
128,605
Kullanıcılar
450,606
Son üye
csancar

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri