Gece görüşlü ccd sensör JMK kamera iyimidir öneriniz?

aydd

Üye
arkadaşlarkamera alıcam ama jmk kamera piyasada çok satılanm bir kamera hangi dükkana gitsem kesin var ondan bende sizden bir öneri bekliyorum . jmk kamera alsam hangi modelini alıyım 70 tl civarları kamera bakıyorum. yada önereceğiniz bir ürün kullanıp mem nun kaldığınız bir kamera sölerseniz bende onu almak istiyorum gece görüşlü olacak şapkalı olacak teknik özellikleri pek bilmiyorum 1/3 açısı olması daha geniş görüntü veriyormuş herhalde . tek tük bişeyler biliyorum kamera öneriniz ve sebebini yazarsanız sevinnirim tşkrler

470 tv line falan tam ne anlama geliyor bilmiyorum led sayısı önemlimi ne kadar olacak vs

JMK JK 232 MODELİ VAR MESELA İYİMİ YADA BAŞKA ÖNERECEĞİNİZ MODEL ?

Son düzenleme:
yer parlak değilse kesinlikle smartsec öneriyorum ...

Merhaba,

Web sitesinde bu konulara net cevap bulabilirsin, 470 TVL , 420 üzerinde biraz onayıp görüntüyü güzelleştirdik anlamına gelir, muhtemelen CCD 420 TVL CCD, DSP biraz daha iyi. 420 denmez, 480 de denmez ozaman 470 olsun. :)

Ben Balandi BX602 öneriyorum

Kesinlikle çin malı önermiyorum
arkadaşım

neutron veya seenergy kulanmanı önerrim garanti konusundada sorun yasamazsın en fazla 5 dolar farkı olur tv line da goruntu kalitesi netlik anlamına gelır 420 tvl bi kamera orjınal bile olsa cok kalıteli bi goruntu alamazsın

Büçene göre normal bir fiyatlı kamera alıyorsun JMK marka kamera hiç kullanmadım o yüzden kalitesi hakkında birşey söyleyemiyeceğim ama daha iyi görüntü kalitesi istiyorsan bütçeni biraz daha arttırıp 600 TVL üstü kamera almanı öneririm aradaki fark öyle abartı da olmaz

60-70 liraya aldığın hemen hemen her kamera seni çok tatmin etmeyecektir.Çok düşünme 1 kamera için bence tanıdığın birinden alki problem yaşama yeter.

Tepeden veya cepheden geniş açı bakılması gerekiyorsa (Balık Gözü) full otomatik mini IR(gece görüşlü) kamera

net 150 derece bakabildiği için aslında 2 kamera gereken yerlerde basit ve ucuz yollu çözüm sunuyor.

Sıfır ışıkta çok iyi sonuç veriyor.

Denedik,tecrübe ettik.Tavsiye ederim.
http://www.kamerakur.com/wp-content/...B-LML-21-S.jpg

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,225
Kullanıcılar
450,016
Son üye
ahmedsayin

Yeni konular