Garaj temizliği.

askinaslan

Katılımcı Üye
Bu sanırım bizlerin genine işlemiş ama arasıra işe yaramıyor değil. Evet bahsettiğim şey çöpe atılması gerekirken ' gün gelir lazım olur 'dememiz. Öyle diye diye artık garada girecek yer kalmamıştı herşey bir birinin içinde, düzensizlik insanı bunaltıyor aslında. Bir girdim pir girdim garaja. Ne var ne yok attım çöpe, hurdacılar kapış kapış etti. Bizim garajda biraz garaja benzedi, önceden çöplük olmuş farkında bile değilmişiz.
20180423_162930.jpg
20180423_162935.jpg
20180423_162941.jpg
20180423_162949.jpg
20180423_163000.jpg

Cıks olmamış :rolleyes:o_O Cnc router ın acil stop butonu yanlış yerde duruyor bence. :D:D:D

Aşkın abi 3 gün önce bende yaptım o temizliği 6 çuval yakacak tahta ve 3 çuval hurda çıktı:D(halk arasında bilinen adı bahar temizliği:rolleyes:) o huy genlerimizde var yokluk görmüş milletin evlatlarıyız ondandır bazen hurda diye attığım şey o kadar lazım oldu ki.

Cıks olmamış :rolleyes:o_O Cnc router ın acil stop butonu yanlış yerde duruyor bence. :D:D:D
Faruk ciddi söylüyorum alemsin. Router ın acil stop butonu nereden dikkatini çekti....
Aşkın abi 3 gün önce bende yaptım o temizliği 6 çuval yakacak tahta ve 3 çuval hurda çıktı:D(halk arasında bilinen adı bahar temizliği:rolleyes:) o huy genlerimizde var yokluk görmüş milletin evlatlarıyız ondandır bazen hurda diye attığım şey o kadar lazım oldu ki.
Yusuf dediklerin doğru zamanında yokluk vardı saklarlardı herşeyi. Ama şimdi tam tüketici biri olduk çıktık, kendi adıma konuşuyorum. Bizimde orta bir ayarımız yok be......

Merhaba

* ALLAH’ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim. Berat Kandiliniz Mübarek Olsun.''
Hayırlı işler ve çalışmalar .

Hanımdan fırça yemeğe gerek kalmadan başka bir yer bulundu !!!
Tam attın , lazım oldu .
İçimizde var ( koşullar vs gibi ) , ister zengin ol , bir şu var tarafımdan boşuna atmak doğru gelmiyor ( hiç kullanılmayacak çöp ise )
Hurdacı nasiplenmiş , bir ekmek parası . + diğer vs gibi

Ekmeği çöpe atmak ve israf hakkındaki düşüncesini unutmayalım yeter .

Kolay Gelsin ,Sağlıcakla Kalın .

Üstad senin çırak var bari temizliğe yardım edecek bizim çırak daha atölyeye girecek yaşa gelmedi, gelse çalışma bitince toparla bakim etrafı deriz. Sadece fazlalık değil bazen dağanıklıkta ciddi problem oluyor. Aradığını aradığın zaman bulamıyorsun zaten vaktinden artırıp atölyeye giriyosun onuda temizliklemi toparlamaylamı yoksa çalışmaylamı geçireceğini şaşıyosun

Attıklarınızdan ertesi günü lazım olan çıktımı :).

Benim de atılacaklar var. Mesela kanepeyi dün attım bile. Frezeye yer açıldı.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,960
Son üye
katzeimar

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri