Güvenlik Kamera Marka ve Ürün Seçimi Konusunda

Konu hakkında araştırma yapıyordum, buradaki mevcut bilgiler çok işime yaradı Teşekkürker

bilmiyorum burda herkes balitechi kötülüyor ama ben 8 senedir balitech ürünleri kuruyorum daha 1 kamera fire verdi onuda bire bir degişim oldu 3 büyük fabrika kurdum 4 sene oldu daha servise bile cagırmadılar arada bir kendim gidiyorum burdaki yorumları okurken :) acaba diyorum ama hem ucuz hem kalıteli arkadasım sen balitechten şaşma hangi kam dersen de 540tvl den asagı olmasın geniş acı demişşsin 3mm lens işini görür arkadasın biride sony chip set demiş aynen katılıyorum

bu bullwark kameralar dvr cihazı ve kamerası nasıldır arakdaşlar ?

öncelikle herkese çok teş ederim.bizim buralarda güvenlikciler samsung lg gibi ürünleri hiç kullanmamıslar dolayısıyla piyasa aşarılarda geziyor hep.balitech i doldurmuslar.benimde niyetimne en kötüsü ne en iyisi orta kalitede fiyat performans acısından marka tercihiydi.
sizlererede danıstım kullandıysanız tecrübeniz vardır diye opax smartvision gibi markaları.
fiyatı uygun yerlerde scsı biraz yukarı cıkarsak fiyatta knowledge(beylerbeyi güvenlik) geovision ve QIHAN ürünleri tercihim olacak .tekrar herkese çok teşekkürler
arkadasım tamam piyasa düşük olabilir sende zaten bilgisayar işi yapıyorsun kur bir sistem samsung lg balitech vs karma yap müsteriye yerinde kalite olarak görster ve oda fiyat farkına eminim hayır demez ama ilk önce kendini tatmin et.
kamera hakkında deneyim vs burda arkadaslar sag olsun bilgi olarak bir çok döküman eklemişler biraz forumu gez sana çook yardımcı olacaktır . ama kamera yerinde müşteriye sunma olayını bir düşün bir kurlumu dükkanına harca sermaye ve reklam ve güvenlik hepsi bir arada :)

Ben geçen yıl evim ve ofisim için ihtiyaç duyduğum kamera ve alarm sistemleri üzerine yaptığım araştırma sonucunda fiyat /performans oranı ve müşteriye yaklaşım şekilleri nedeniyle tercih ettiğim raptor güvenlikten gayet memnunum. Kurulum sonrası da ihtiyaç duyduğumuz anlarda kısa sürede yardımcı oldular. Tavsiyede bulunduğum arkadaşlarım da başka arkadaşlarına tavsiye edecek kadar memnun kalmışlar. İhtiyacı olanlar için web sitelerinin adresi : www.raptorguvenlik.com

bizde güvenlik şirketiyiz
verdiğiniz bilgileri takip edeceğiz, çok teşekkürler
www.intechguvenlik.com

bilgilendirici konunuz için teşekkürler, bende bir öneride bulunmak istiyorum hemengelsin.com da çok çeşitli güvenllik kamerası bulunuyor ve ücretsiz keşif yapıyorlar

Slm bu kamera 720p 3.6 mm biraz daha genis aci olmasi bakimindan kac mp kamera olmali ve lens ve sensor secimi ne olmali tskler...

Ekli dosyalar

• BE234E1C-894D-4837-B78B-46414B2058B5.jpeg
    BE234E1C-894D-4837-B78B-46414B2058B5.jpeg
    49.8 KB · Görüntüleme: 14

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine