Gündem olmuş

ustam böyle konular bu forumda pek konuşulmaz tartışılmazdı. tabuyu yıktınız tebrikler.
gerçekleri göstermek tabu mu oluyor? adam doğruları gösteriyor dedikleri yalan yanlışsa birileri çıkıp yalan bunlar desin. bu arada siyaset ayrı o tarafa pek sıcak bakmıyorum.

depremin etkisi büyük, inşaatla ilgili talep patlaması yarattı zaten aklı olan adam meselenin sadece parayla halledilemeyecek bi şey olduğunu bilir katrilyon paran çimenton olsa bile o kadar ev yıkıldı kolay mı yerine koymak o kadar ustan mı var inşaatçın mı var bi süre böyle gitmek zorunda

gerçekleri göstermek tabu mu oluyor? adam doğruları gösteriyor dedikleri yalan yanlışsa birileri çıkıp yalan bunlar desin. bu arada siyaset ayrı o tarafa pek sıcak bakmıyorum.
ustam ben yalan yanlış demedim zaten. iyi bişey yapmış o yüzden tebrik ettim. dünden beri ben de ekşi sözlükte konuyu takip ediyordum. burda paylaşsam mı diye düşünüyordum. benim aklımdan geçeni @vecivicivokke yapmış. eyvallah.

biliyorum ben de sizi eleştirmek için yazmadım zaten. zaman zaman böyle güzel çıkışlar olması lazım.

ustam ben yalan yanlış demedim zaten. iyi bişey yapmış o yüzden tebrik ettim. dünden beri ben de ekşi sözlükte konuyu takip ediyordum. burda paylaşsam mı diye düşünüyordum. benim aklımdan geçeni @vecivicivokke yapmış. eyvallah.
Ekşi sözlüğe giremiyorum.Ulaşım engeli var diye biliyorum.Nasıl girebiliyorsunuz bana da söyleyin.

Serbest başlığında serbest serbest konuşuyoruz nolacak ;)

Forum istatistikleri

Konular
128,182
Kullanıcılar
449,952
Son üye
alihan özkan

Yeni konular

Geri