FPV SISTEM HAKKINDA YARDIM

RdMzll

Üye
herkese merhabalar
universitede elektrık elektronık 2. sınıftayım ve hocamız bızden proje ıstedı ben bıraz farklı proje sundum hocama (baska carem kalmamıstı daha dogrusu) 100 tl yı asmayacak bı fpv sıstemı kurmayı hocama kabul ettırdım fakat baya bır sıkıntı yasıyorum.(fpv=first person view) fpv sistemi kısaca soyle anlatıyım uzaktan kontrol edılen bır aracınvs. nın uzerınde bulunan bır kamerayla anında goruntunun ekrana dusmesı.
yalnız hocama ben bunu soyledım ama o sıstemım tamamını 100 tl asagı yapabılırsen yap fakat 2.4 ghz bi aracım var frekanslarının karısmamasını en 50 metre cekım yapman lazım dedı fakat bu aracın ucan bı arac mı yoksa yerde gıden bı arac mı bılmıyorum salak gıbı gozukmek ıcın sormadım
yanı kamera+verici+alıcı+ekran+piller=100tl

Hot Sale Vanxse HD 1080P Car DVR Vehicle Camera Video Recorder Dash Cam G sensor HDMI GS8000L Car recorder DVR-in Car DVRs from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com

internetten bunu buldum

sizden 2 tane yardım ıstegınde bulunacam
1. yukarda verdıgım lınktekı aletı her parcasına ayırsam ekrana vericiyi kameraya alıcıyı takabılır mıyım ?
2. 2.4 ghz frekansla cakısmayacak alıcı verıcı kendım yapabılır mıyım. yapamazsam bıle ucuza bulamadım (5.8 ghz lere baktım 30$ dan baslıyor 1.2 ghz ler daha bı pahalı)
ucuza bulma ihtimalim nedir

veya bana onerebiliceginiz baska seyler var ise hepsine acıgım

şimdiden herkese tesekkur ederim

Forum istatistikleri

Konular
128,215
Kullanıcılar
449,996
Son üye
Serhan10

Yeni konular

Geri