Foruma KÜTÜPHANE bölümü ekleme

fahri yetiş

Onursal Üye
Onursal Üye
Forumumuzda,günden güne üye sayısısı artmaktadır.Bu sevinilecek bir durum-
dur.Yeni gelen üyelerden birçoğu,özellikle,kendi derdine çare aradığından,işlen-
miş konuları hiç araştırmadan,aynı konuları tekraren dile getirerek hem zaman
kaybına hem de aşırı bilgi kirliliğine neden olunmaktadır.Birçok arkadaşımız da,
aradığı konuyu tam bilemediğinden,haklı olarak,soru sorarak cevap aramaktadır.
Aranılan bilgilerin büyük bir çoğunluğu " eklenti " şeklinde verilmiş olduğundan,
eklentilerin,KÜTÜPHANE şeklinde bir bölümde toplanması halinde,daha az mesaj
sayısı ve tartışma olacağını tahmin etmekteyim.Forum yöneticisi ve diğer arka-
daşarımın konuyu düşünmesinde yarar umuyorum.

Forumumuzda,günden güne üye sayısısı artmaktadır.Bu sevinilecek bir durum-
dur.Yeni gelen üyelerden birçoğu,özellikle,kendi derdine çare aradığından,işlen-
miş konuları hiç araştırmadan,aynı konuları tekraren dile getirerek hem zaman
kaybına hem de aşırı bilgi kirliliğine neden olunmaktadır.Birçok arkadaşımız da,
aradığı konuyu tam bilemediğinden,haklı olarak,soru sorarak cevap aramaktadır.
Aranılan bilgilerin büyük bir çoğunluğu " eklenti " şeklinde verilmiş olduğundan,
eklentilerin,KÜTÜPHANE şeklinde bir bölümde toplanması halinde,daha az mesaj
sayısı ve tartışma olacağını tahmin etmekteyim.Forum yöneticisi ve diğer arka-
daşarımın konuyu düşünmesinde yarar umuyorum.

Fahri bey aynı husus şurada da ele alınmıştır. https://www.kontrolkalemi.com/forum/soru-gorus-sikayetler/41217-forum-bilgi-arsivi.html

Arkadaşlarımız tarafından gönderilen dökümanlar uzman arkadaşlar tarafından incelenip. Gerçekten yararlı olabilecek dökümanlar seçilerek sade bir kütüphane oluşturmada fayda bulunacağını düşünmekteğim.

Hatta oluşturulacak olan kütüphanede bilgilere nasıl ulaşılabileceğine dair.Bir de manuel yazılmasında fayda var.İlgili manuel şu an ki sistem içinde geçerli olması gerekiyor.

Ben şahsen aramış olduğum konuya ait bilgilere forumda nasıl ulaşacağımı bilmiyorum.İlgili konuları Google arıyorum.

bir kütüphane oluşturmada fayda bulunacağını düşünmekteğim.

Bu konuyu daha önce teknik nedenlerle hayata geçiremedik ancak bir defa daha gündeme alıp teknik alt yapıyı sağlayıp sağlayamayacağımızı değerlendireceğiz.

Forum istatistikleri

Konular
128,217
Kullanıcılar
450,000
Son üye
ozproje46

Yeni konular

Geri