Forum Altyapı Değişikliği Duyurusu

Hangi beyazlıktan bahsettiğinizi anlamadım. ekran görüntüsü gönderirmisiniz.

Çok iyi olmuş vBullettin gıcık olurdum zaten bu daha akıcı ve hoş

Hangi beyazlıktan bahsettiğinizi anlamadım. ekran görüntüsü gönderirmisiniz.
Mesela buradaki mavi renkli yazılar biraz daha koyulaştırılırsa okumak o kadar kolay olur bence.Forumun geneli mavi renk , yazılarda mavi olunca okuma zorlaşıyor.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    74 KB · Görüntüleme: 11
bide logo yarışması mı yapsak? bu forum paintte lacivert karenin içine comic sans ta yazilmiş koyu mavi iki adet "K" harfinden fazlasini hakediyor.

- abi nolur banlamayin söz bida azimi açmiycam. konulara yorum bile yazmiycam sade okuyup çıkacam söz :)) ayrica logoda çok güzel :)

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

sayın @nsaryc forumumuzun yeni logosu hazır. bir kaç hafta içerisinde yayında olacak.

Eski tarihli sorular yeni gibi geliyor. Tarihine bakmadan cevaplıyoruz. İşe yarıyor mu? Amacına ulaşıyor mu? bilmem. Ama eğer işe yaramıyorsa boşuna vakit harcamış oluyoruz. Bu gün 2011 tarihli bir mesaja cevap yazmış bulundum. Tarih sıralaması yapmak mümkün ise eski tarihli mesajların engellenmesi daha doğru olacaktır.

Konular eski sistemdeki gibi son cevaplanma tarihine göre sıralanıyor. cevap yazmanızda bir sıkıntı olmaz bilginin son kullanma tarihinin olmadığını düşünüyorum