formun arka planı hk

sos

Üye
formun arka yüzü fazla koyu gri tonla yapılmıştır, buda okuyan kişilerin fazla bu sitede durmayacağı anlamına gelir.

bilmem fark ettinizmi.

ben diğer başka formlarla karşılaştırdım bu formda insanın gözünü çabuk yoruyor.

nerdeyse uyutacak şekilde insan 30 dk okusa gözler kamaşıyor.

yazıları biraz koyulaştırırsanız ve arka yüzünü biraz daha açarsanız daha iyi gibi olur.

isterseniz bir deneyin göreceksiniz.

tabi ki bu sizin takdirinize bağlı ister değiştirin ister değiştirmeyin. ben sadece tesbitimi yazıyorum.

bir yazının arka planların siyah ve koyu renkte olması her zaman insanı agresif ve kırıcı yaptığıda bilimsel

olarak kanıtlanmıştır.

saygılarımla

sayın sos

diğer yönetici arkdaşlarla bu konu görüşülüp en kısa zamanda cevap verilecektir. bilgilendirme için teşekkürler, forum altyapısı değişmesi sebebiyle siz üyelerden biraz sabırlı olmanızı rica ediyoruz. tüm pürüzler zamanla giderilecektir...

merhabalar
Eski forum sayfasında sayfanın en atında son yazılan mesajların 20 30 kadarı sıralanıyordu. o zaman konu takibi daha rahattı benim için bu sayfa düzeni konu takip konusunda sıkıcı olmuştur. saygılarımla

Son düzenleme:
merhabalar
Eski forum sayfasında sayfanın en atında son yazılan mesajların 20 30 kadarı sıralanıyordu. o zaman konu takibi daha rahattı benim için bu sayfa düzeni konu takip konusunda sıkıcı olmuştur. saygılarımla

sn.amasyali

Bu sistemde de mesaj takibi kolay olmaktadır. Sitenin sağ üst kısmındaki Yararlı linkler bölümünden "Bugünki Mesajlar" secerseniz forumdaki son gelişmeri takip edebilirsiniz.

Forumumuz tam düzenine girmesi için biraz zamana ihtiyac var siz değerli üyelerimizden biraz daha anlayışlı olmasınızi istiyoruz. Gördüğünüz eksiklikleri bildirin.

Saygılar.

Forum istatistikleri

Konular
128,185
Kullanıcılar
449,956
Son üye
CharmanDear

Yeni konular

Geri