Fm Transmitter

ptcrcp24

Üye
arkadaşlar benim elektronik bilgim yok. fakat bişeyi merak ettiğim için sormak istiyorum. sizin bilgi ve tecrübelerinize ihriyacım var. şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

fm tranmitter a kulaklık girişi takıp ondan müzük dinliyebilirmiyiz.
yada
benim arabam kaset çalarlı. fm tranmittter bazı ilçelerde parazit yapıyor. arabanın orjinalliğine dokunmadan kaset adaptörü fm tranmitter bağlayıp ondan dinlemek istiyorum.
bu mümkünmü acaba..

fm tranmitterda birtane gidiş var ama oradan oluyormu bilmiyorum.
tecrübesi olan arkadaşlardan yardımlarını beklliyorum....

yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler.....

fm transmitterler flash disk,sd kart,aux giriş ve kendi hafızasındaki bilgileri okuyup bunu randyo frekansı ile yayınlar radyo vericisidir yani sizin bahsettiğiniz giriş aux giriş ordan çıkış alamazsınız mp3 player ,ipod gibi cihazları aux'a bağladınız zaman onların çaldığı şarkıyı fm transmitter yayınlar ve arkanızdaki araba sizin ayarladınız freknasa gelirse sizin dinlediğiniz şarkıyı oda dinler :) tabi bu cihazların yayın mesafesi kısadır

yani anladığım kadarıyla kulaklık takıpta onun hafızasında bulunan şarkıları mp3 pleyer gibi dinliyemiz.

aynen öle dinleyemezsin

Eğer ısrarcı iseniz FM transmitter yerine Fm Receiver temin etmeniz gerekir.

merhaba,
forumdaşımın söylediğine ek olarak, teybi değitirmek istemiyorum. Elimde kulaklığı bulunan mp3 çalar var. mp3çaları kablolu olarak (kulaklığın kablosunu ) kasetçaların kaset okuyan gözüne ya da herhangi bir yerine lehimlesem ses alabilirmiyim?
bir nevi aux yapmak gibi bişi..

mutsuz kardeş anladığım kadarıyla senin fm transmitter dediğin son yıllarda piyasaya çıkan çakmak yerine takılan cihaz. Eğer bundan bahsediyorsan bunların çoğunda kulaklık çıkışı mevcuttur. Ancak bunu arabanın dışında dinleyebilmen için çakmak ucundan 12 volt vermen gerekir. bu da pek mantıklı bir fikir değil. Yalnız dediğim gibi cihaza bir bak kulaklık çıkışı varsa arabada dinleyebilirsin. Kolay gelsin...

mutsuz kardeş anladığım kadarıyla senin fm transmitter dediğin son yıllarda piyasaya çıkan çakmak yerine takılan cihaz. Eğer bundan bahsediyorsan bunların çoğunda kulaklık çıkışı mevcuttur. Ancak bunu arabanın dışında dinleyebilmen için çakmak ucundan 12 volt vermen gerekir. bu da pek mantıklı bir fikir değil. Yalnız dediğim gibi cihaza bir bak kulaklık çıkışı varsa arabada dinleyebilirsin. Kolay gelsin...

kulaklık çıkışı yok sadece mikrofon girişi var. peki kulaklık çıkışı takabilirmiyiz. ben onu merak ediyorum.....

Forum istatistikleri

Konular
128,214
Kullanıcılar
449,995
Son üye
osmanguney15

Yeni konular

Geri