Firma italyaya eğitime gönderiyor ne önerirsiniz ?

Ambitious

Üye
Arkadaşlar bulunduğum ambalaj fabrikası kullandığımız 2 adet makinanın eğitimi için italyaya gönderiyor . Biraz tedirginlik var haliyle , nede olsa gezmeye gitmiyorum . Neler önerirsiniz ? Mart başı gibi gideceğim için 1 ayım var ve şimdiden hazırlık yapmayı düşünğyorum , sorular hazırlıyayım vs . Deneyimli tecrübelerinizi bekliyorum .

Şubat 25 - 28 de WIN INDUSTRY fuarında görüşmek üzere .

İlk başta hazırlık olsun diye Türkiye'de bol bol pizza ve makarna ye:D

İşin şakası bir yana, makine eğer yanınızda ise sağını solunu bol bol kurcalayın ve aklınıza takılanı bir köşeye not edin. Varsa kitapçığını okuyun. Ve tedirginliğe hiç gerek yok !

keyfini çıkar bence. :)

1998 de egitim için ben de 1 haftalıgına İtalyaya gitmiştim,bazen rüyama bile giriyor.
Güzel bir memleket

Yabancı dil acısından bakarsak İngilizcen hicbir işe yaramayacak,çünkü çok azı ingilizce biliyor olacak.

Yemek içmek sıkıntısı yok.Pizzaları ,makarnaları muhteşem ve bolca Mcdonalds var.

İş açısından önerim mumkun olan herseyi not alman fotograf video cekmendir.
İşini bilmiyorum ama egitimde olabildiğince kendin uygulama yapmayı talep edebilirsin.

İyi yolculuklar,çalışmalar.

çok şanslısın öncelille bunu söyleyim
bu şansını da iyi değerlendir
keşke bizi de eğtime yollasalr
EĞİTİM ŞART:)

bence bu fırsatı hem kendın hemde ulkemız ıcın ıyı degerlendır

Dükkan ve restaurantların açılış kapanış saatlerini öğren. Her gittiğin zaman açık bulamazsın.

Meslek açısından pek tüyo verememişsiniz ? Belkide adamlar pek öğretme niyetinde olmayacaklar . Mesela simatic bilgim az hele s7 400 hiç bilmiyorum ve sorularım paket çözümler için olacak gibi şöyleki ; piston vurma zamanını şuradan veya bıçak kesmesini filan şuradan ayarlıyacaz . Mesela cfc den laddere çeviremiyorum bunun bir yolumu var ? mekanik sorularımı dahi hazırlıyorum ama yinede neyle karşılaşacağımı bilimiyorum . Dönmeden öncede kritik adamların iletişim bilgilerini almak lazım diye düşünüyorum .

aklına olumsuz şeyler hiç getirme, sen elinden geldiğince uygulama yapmaya çalış, fotoğraf ve video al bol bol, orada eğitim verenler ingilizce bilirler sorun olmaz,
bu tür fırsatları hiç kaçırma, işin yeme ve içme meslesi daha sonraki durum,

ıngılızce terımlerı ogren
makınanın son revızyon plc yedek programını onlardan edınmeye calıs
ıtalyanlar aynı bızler gıbı bıraz ısın uckagıdına kacarlar
makınanın projelerını edın elektrık mekanık calıs
malzeme ve swıc buton surucu gıbı yerlerını ıyıce ogren
kolay gelsın aksamları dısarı çık kaybolmadan gez
ıyı eglenceler

Korhan kardeşim İtalya'ya gittin geldin mi.Geldiysen neler getirdin?

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri