Fatek plc Şifre kırma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sayın kontrol kalemi tamam konuyu siliyorsunuz anladım ama neden sildiğinizi basit bir iki cümleyle anlatırsanız hem üyeleri hemde beni aydınlatmış olursunuz bi dahada bi tip konuları açmayız forumda
Bu plc nin şifresinin kırıldığının duyulmaması mı gerekiyor ?

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Sayın Kontrol kalemi tamam konuyu siliyorsunuz anladım ama neden sildiğinizi basit bir iki cümleyle anlatırsanız hem üyeleri hemde beni aydınlatmış olursunuz bi dahada bi tip konuları açmayız forumda

ismin kadir galiba
silinen konuda bir mail adresi vermiştiniz. o mail adresine şifresini kırmanızı istediğim bir program yolladım onunla ilgilenebildinizmi.
Kontrol kalemi yetkilileri bunu yapmanı istemiyor galiba;

ismin kadir galiba
silinen konuda bir mail adresi vermiştiniz. o mail adresine şifresini kırmanızı istediğim bir program yolladım onunla ilgilenebildinizmi.
Kontrol kalemi yetkilileri bunu yapmanı istemiyor galiba;

evet kırdım adresine yolladım

Sayın Kontrol kalemi tamam konuyu siliyorsunuz anladım ama neden sildiğinizi basit bir iki cümleyle anlatırsanız hem üyeleri hemde beni aydınlatmış olursunuz bi dahada bi tip konuları açmayız forumda

sayın kagakadirim

firmalar kendi ürünleri ile ilgili bu tarz konuları forumda gördüğü zaman yaptırım uygulayacaklarını belirtiyorlar ve daha önce bu lisanslı program paylaşımından dolayı çok ciddi bir şekilde uyarılar aldık. davulun sesi uzaktan hoş gelir diye bir atasözü vardır, bundan dolayıdır ki hiç bir firmanın ürünü ile ilgili illegal paylaşımlara izin vermiyoruz. söz hakkınızı kullandıktan sonra konu kapatılacaktır...

sayın kagakadirim

firmalar kendi ürünleri ile ilgili bu tarz konuları forumda gördüğü zaman yaptırım uygulayacaklarını belirtiyorlar ve daha önce bu lisanslı program paylaşımından dolayı çok ciddi bir şekilde uyarılar aldık. davulun sesi uzaktan hoş gelir diye bir atasözü vardır, bundan dolayıdır ki hiç bir firmanın ürünü ile ilgili illegal paylaşımlara izin vermiyoruz. söz hakkınızı kullandıktan sonra konu kapatılacaktır...

Verdiğiniz cevap için teşekkür ederim sayın volcanos,
yanlız şunu tekrar tekrar belirtiyorum ben hiçbir program paylaşımında bulunmadım
bence çok önemli bir bilgi olan bu plc nin şifresinin kırılabildiğini söyledim okadar.
teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim

Kamos '******************' bu değilmi mail adresin

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri