Fakir Prestige 1800 Süpürge arızası

omertek

Usta Üye
Merhaba ;

An itibarı ile süpürgemiz çalışmıyor şikayeti ile evdeki atölyemize gelmiş bulunmakta.

Yapılan inceleme sonucu kablo sarma makarası içindeki bileziklere bağlantı sağlayan kablolardan biri kopmuş .sökmesi takması biraz uğraştırdı ama sonunda hallettik.Bir 7 sene daha aynı yerden sorun çıkarmaz sanırım;) .Çok fotoğraf var geri kalanını görmek isterseniz bloguma bakabilirsiniz.
IMG_20140927_193533.jpg
IMG_20140927_195157.jpg

Tamir edebilmenize sevindim nazara geldi makina:) . Ufak ustamizda cok tatli masallah.

Maşallah minik ustanın eline sağlık :)

arkadaşım emeğine sağlık aynı sorun benim süpürgemde de var.ilk aşamada makarada bulunan kablo yüsüğünü söktüm ama makara pimine takılı aparatı ve tırnaklı yeri birtürlü sökemiyorum.aşamalarını ve nasıl söktüğünü ayrıntılı yazarsan çokk sevinirim.şimdiden teşekkür ederim....

Merhaba ;

An itibarı ile süpürgemiz çalışmıyor şikayeti ile evdeki atölyemize gelmiş bulunmakta.

Yapılan inceleme sonucu kablo sarma makarası içindeki bileziklere bağlantı sağlayan kablolardan biri kopmuş .sökmesi takması biraz uğraştırdı ama sonunda hallettik.Bir 7 sene daha aynı yerden sorun çıkarmaz sanırım;) .Çok fotoğraf var geri kalanını görmek isterseniz bloguma bakabilirsiniz. Ekli dosyayı görüntüle 19542 Ekli dosyayı görüntüle 19543
Merhaba ;

Yapılan inceleme sonucu kablo sarma makarası içindeki bileziklere bağlantı sağlayan kablolardan biri kopmuş .sökmesi takması biraz uğraştırdı ama sonunda hallettik.Bir 7 sene daha aynı yerden sorun çıkarmaz sanırım;) .Çok fotoğraf var geri kalanını görmek isterseniz bloguma bakabilirsiniz. Ekli dosyayı görüntüle 19542 Ekli dosyayı görüntüle 19543
arkadaşım emeğine sağlık aynı sorun benim süpürgemde de var.ilk aşamada makarada bulunan kablo yüsüğünü söktüm ama makara pimine takılı aparatı ve tırnaklı yeri birtürlü sökemiyorum.aşamalarını ve nasıl söktüğünü ayrıntılı yazarsan çokk sevinirim.şimdiden teşekkür ederim....

IMG_20140927_195526.jpg
Merhaba fotoğrafta ikinci bileziğin tırnakları görünüyor.Bunu sökerken iki kişiydik birimiz tırnakları bastırıken , birimizde iki tornavida ile mekanizmayı yukarı doğru kanırtarak çıkardık.Ama dediğim gibi uğraştırdı biraz :)

:)Çok sağolsın aynı dertten muzdariptim Fotoğraflar tamirata çok yardımcı oldu.

Forum istatistikleri

Konular
128,180
Kullanıcılar
449,946
Son üye
kerim2756

Yeni konular

Geri