Fabrikada Bakımcı Olarak İşe Başladım Yardıma İhtiyacım Var.

Herkeze TEŞEKKÜRLERİMİ iletmek isterim .inanın yazdıklarınızı okuyunca bir kez daha kendime güvenim ve inancım arttı. Bu arada foruma açmış olduğum başlık için alınmayın lütfen sadece caresiz kaldığım ve acil cvb beklediğimden kaynaklanmıştır, ve meslek lisesi elektronik mezunuyum. İSG ,ELEKTRİK GÜVENLİĞİ,İLK YARDIM eğitimlerim mevcut.
SAYGILAR

Elektronik mezunlarının Elektriği öğrenmesi ve kavraması zaman alıyor ancak yaşından dolayı ve mesleki çalışma sürenden kaynaklı iş tecrübesinde biraz geri kalmış olabilirsin...Senin durumunda birinin direk olarak bakımcı olarak işe girmesi ve başarılı olması zamanla olur en az 1-2 yıl sürebilir bu da kişiden kişiye değişir..
Sana tavsiyem bu konuda başarılı olamadığını düşünüyorsan Bakım işlerini öğrenmek için iş değişikliği yapıp Makina pano, Endüstriyel otomasyon veya Bina Otomasyon sistemleri yapan bir firmada en az 3-5 yıl yetişirsen istediğin yerde fabrika bakımcısı olursun ve gerçekleşen birçok arızanın neden kaynaklandığını ve çözümünü hiç zorlanmadan bulursun...

Aynen otomasyoncu hakan hocama katiluyorum bencede bole biyerde çalışıp daha fazla kolay ogrenirsin ki ben bole bu yolla öğrendim sayilir 1sene calistim elektrik kumanda projeleri yapilan bi dukkanda yaklasik 6senedirde bakimcilik yapıyorum sana allahtan kolaylik diliyorum azmini yitirme surekli elektrik ve elektronik konularla uğraş ozaman zamanla anlayacaksin öğrendiğini hersey kendiliğinden gelecek ama cok calismak ve ugrasmak gerekir

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Forum istatistikleri

Konular
128,217
Kullanıcılar
449,999
Son üye
Samidmrr

Yeni konular

Geri