Eve alarm sistemi tavsiyesi

AhmetGÖR

Üye
Merhabalar. Evime alarm sistemi taktırmak istiyorum. Alt paragrafta istediğim özellikleri belirttim.Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.Şimdiden çok teşekkür ederim.
Evim girişin üstündeki daire kot farkında dolayı evimin resimde belirtmediğim kısımlara kimsenin ulaşabileceğini sanmıyorum. Resimdeki kırmızı yerler balkonlar mavi yerler camlar gri yerler balkon kapıları buraya nasıl bir sistem kurmalıyım?
Alarm sistemine uzaktan müdahale etmek istiyorum gsm destekli olursa sevinirim çünkü evimde ev telefonu kullanmıyorum. Gece uyurken alarmın açık olması en önemli tercihim.Gündüz içinse 1 yada 2 adet pır detektör koymayı düşünüyorum.
Aklımda öncelikle desi var çünkü fiyatı genel olarak uygun. Tavsiye etmezseniz Paradox markasına yönelmeyi düşünüyorum. Az çok fiyat ne tutar onuda belirtme şansınız varsa çok sevinirim.Teşekkürler.

ev dış cephe.PNG

Merhabalar

Camlara Manyetik Kontaklar İle Güvene alabilirsiniz. Eğer Eviniz giriş katta ise yada merdivenle ulaşılabilecek bir yükseklikte ise mutlaka cam kırılmasına karşılık camlara bakan hareket dedektörü koymakta fayda var aksine eviniz 3,4 veya daha yüksek bir katta bulunuyorsa manyetik kontaklar yeterli olacaktır.

Teşekkürler yardımlarınız için Yale marka alarm sistemi alıp kendim kurdum.

Ben Teşekkür Ederim Eğer Alarm Haber Alma Merkezi İsterseniz Özel Mesaj Yoluyla Ulaşabilirsiniz.

Merhabalar. Evime alarm sistemi taktırmak istiyorum. Alt paragrafta istediğim özellikleri belirttim.Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.Şimdiden çok teşekkür ederim.
Evim girişin üstündeki daire kot farkında dolayı evimin resimde belirtmediğim kısımlara kimsenin ulaşabileceğini sanmıyorum. Resimdeki kırmızı yerler balkonlar mavi yerler camlar gri yerler balkon kapıları buraya nasıl bir sistem kurmalıyım?
Alarm sistemine uzaktan müdahale etmek istiyorum gsm destekli olursa sevinirim çünkü evimde ev telefonu kullanmıyorum. Gece uyurken alarmın açık olması en önemli tercihim.Gündüz içinse 1 yada 2 adet pır detektör koymayı düşünüyorum.
Aklımda öncelikle desi var çünkü fiyatı genel olarak uygun. Tavsiye etmezseniz Paradox markasına yönelmeyi düşünüyorum. Az çok fiyat ne tutar onuda belirtme şansınız varsa çok sevinirim.Teşekkürler.

Ekli dosyayı görüntüle 47469

Ben yeni siteye katıldım ilköğretim menzuniyim
Konuyla ilgili yardım edebilirim ama yazişmam zayıf keşke telefonla irtibat kuramilseydim ben bir güvenlik cihazı yaptım özelikleri kapı kilitler biber gazı sıkar cep telefonla çalışır uzaktan kapı kilitler cepte kayıtlı numarayı arar şema çizimi bilmem devre terimi bilmem ama pratikte başarılı biriyim benim lakabim mucit derler bana
IMG-20181207-WA0012.jpg

Merhaba kablolu mu kablosuz mu istiyorsunuz sistemi fiyat verebilirim uzaktan destekte verebilirim özelden yazabilirsiniz

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri