Evdeki imkanlarimla hobimin son noktasi

Aman ha arkadaşlar bu kadar tüyodan sonra ben de yaparım demeyin, sonra aşağıdaki örnek gibi olmayın :)
Gaza gelmek, dolduruşa gelmek (dileyen cümle karşılıklarına baksın).

Evet,Bu konuda yani elektronikleri etrafa fazla dağıtıp çok fazla dağınık olmamak şartıyla evde bu konuda tam yetki (Bir izin) vardır bana,bunu açıkça itiraf ediyorum.Dağınık çalışırsam (Ki tamirat veya montaj bitinceye kadar dağınık çalışmayı ve dağıtmayı severim,yoksa konsantrasyonum bozuluyor,bu hobi işime kendimi tam manasıyla da veremiyorum doğrusu) eğer evden,tüm bu parçaların benimle birlikte çöpe atılacağı tehdidini direk alıyorum maalesef,bu kısmı ne yazık ki bir gerçektir :)

Not: Bunu söyleyen birlikte yaşadığım hanımım değildir,sakın yanlış da anlaşılmasın,sadece kendi annemdir.Bu konuda herkese ayrı ayrı kendi çaplarında da kolay gelsin dileğimle.Saygılarımla.

Son düzenleme:
1 cm teli bile en gicik oldugu konularda kullanip meselesini cozdugum icin gicik olan babamin nalet cekip odayi terk etmesinden beridir yasamadigim olay bu beyler. evet icinizde en rahati benim. sanirim bekar oldugumdan:)
amaa en parasiz kaldigim anlarda bile elimdekileri satarak yolumu buldugum icin de demiyor olbilirler:)

fazlalık elektronik malzeme alınır :D
bol bol yerim var :D

İşte cnc bölümü müdavimlerinin örnek temsilcisi.
Bas . tuz bas yaralarına , akdeniz tuzu ..
2m3frde.gif

Bizim burda taş çok başımı taşlara mı vursam.....:)

Forum istatistikleri

Konular
128,606
Kullanıcılar
450,608
Son üye
cemaliev

Yeni konular

Geri