Ev güvenlik sisteminin, alarm durumundayken cep telefonlarını araması

Tekin ağabey, söylediğiniz şeyler de mantıklı. Oldu ki telefon o an yanlışlıkla açıldı ve duymadık. Hataya pay vermemek gerek tabii. Kurulumu yapan arkadaş, sistemin sadece bu şekilde olduğunu söylediği için burada yoruma açtım. Acaba, gerçekten sadece beni arasın diye bir seçenek yok mu? Ben açtıktan sonra başkalarını artık arayıp herkesi telaşa vermesin durumu :)

Şu an sistem güzel çalışıyor. paradox sistemlerin zaten iyi olduğunu duymuştum. Bunun üzerine eve taktırdım zaten.

Teşekkürler güzel yorumunuz için.

Bu arada, kişi, dışardan, kapı önünde bulunan sirenin kablosunu kestiğinde, sistem kurulu olsun olmasın, alarm çalmaya başlıyor olayı doğru mudur :)

paradoxsun urunlerını hiç araştırmadım marka olmasa uzerınde hangı fırmanın onuda bılemem yalnız fıkrımı sorarsanız eğer siren kablosu kesıldığını algılayıp alarm verıyorsa olması gereken bu sadece sızı araması nı ıstıyorsanız uretıcı fırma bunuda duşumuş olması lazım bence geçmış olsun inşallah gerek kalmaz tedbır güven içinde ol hayırlı olsun

paradoxsun urunlerını hiç araştırmadım marka olmasa uzerınde hangı fırmanın onuda bılemem yalnız fıkrımı sorarsanız eğer siren kablosu kesıldığını algılayıp alarm verıyorsa olması gereken bu sadece sızı araması nı ıstıyorsanız uretıcı fırma bunuda duşumuş olması lazım bence geçmış olsun inşallah gerek kalmaz tedbır güven içinde ol hayırlı olsun

Teşekkür ederim Tekin ağabey. Evet, siren kablosu kesildiği anda siren çalmaya başlıyormuş. Alarm kurulu olsa da, olmasa da.
İnşallah kimsenin başına böyle şeyler gelmez.

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Geri