ETAP 16'da Kısa Devre Analizi ve Röle Koordinasyon hesabında rapor hatası vermekte

YÜCE2121

Üye
Merhabalar,

ETAP 16'da Kısa Devre Analizi ve Röle Koordinasyon hesap raporunu(pdf,excell veya word) dışarı veremiyorum bu konuda bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Merhaba,

Aşağıdaki videodaki gibi report kısmından complete seçip pdf ' i tıkladıkttan sonra raporu alabilmen lazım, bu işlemi yaptığında olması lazım.

Son düzenleme:
Merhaba,

Öncelikle teşekkür ederim cevapladığınız için.Videoda gösterildiği gibi yapmaktayım zaten ama alamıyorum.

Rica ederim. Şuan kullandığım 16.0.0 versiyonda bu yönde bir hata hiç olmadı. Dosya boyutu büyük değilse bana iletebilir misiniz? Birde ben deneyim

Umarım olmuştur, kolay gelsin.

Röle

Ekli dosyalar

• Load Flow Analysis.pdf
    99.4 KB · Görüntüleme: 162
  • Short-Circuit Analysis.pdf
    115.1 KB · Görüntüleme: 140
  • KALETEP - All Devices (AC, DC).pdf
    68.4 KB · Görüntüleme: 138
Şu an aynı sorunu ben de yaşıyorum. Hiçbir formatta rapor alamıyorum. Var mı önerisi ya da çözümü olan ?

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri