Eplan P8 de ok tanımlamaları gözükmüyor

CEVDET ÇALIK

Profesyonel Üye
Arkadaşlar,

Bazı projelerde resimde görüldüğü gibi kaynak başlangıç tanımlamalarını projelerin arka sayfalarına çizmemiz durumunda bir sonraki sayfada nereye gittiği görülmüyor.(Kaynak başlangıcı en arka sayfada oklar geriye doğru gidiyor.)

Bazı projelerde ise bir sıkıntı olmadan ilgili okların hangi sayfada olduğu görünür olmakta.

Konunun çözümü ile ilgili bir önerisi olan arkadaşımız bulunuyor mu?

1698669278389.png

Deneyerek çözümü buldum.Projenin en sonunda oku sonlandırmak gerekiyor.

1698675488774.png

cevdet bey merhaba kolay gelsin . 2 sembolü birbirine bağlantısını eskiden otomotik yapabiliyordum ama şimdi yapılmıyor bir iki defa bağlantı oluyor sonrasında olmuyor projeye başlayamadım bu yüzden . , bir de copy paste yaptım bir ürünü lakin başka ürünü kopyalayamıyorum 2 saatir bu ürün copy past oluyor

Ekli dosyalar

• e plannn.png
    e plannn.png
    11.2 KB · Görüntüleme: 3
Önce ürünleri seçin sonra resimdeki butona basın. (Sayfayı tamamende seçe bilirsiniz.) Düzelecektir.

Yada birleşmeyen kısımlar arasında görünmeyen bir şey vardır. Onu silin.
1704264922540.png

teşekkür ederim dediğinizi yaptım düzeldi şimdi farklı bir durum var :) 2 cihaz arasına gelen bağlantı ( kırmızı) otomatik atanan onu silmek yada onu değiştirmek taşımak istiyorum ama fare ile sol tık yapınca o çizgiyi seçemiyorum bu konuyla ilgili yardımcı olabilirmisiniz ??

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,975
Son üye
yamanelektronik2023

Yeni konular

Geri