Eplan klemens Bağlantı Şeması

adem_cotak

Paylaşımcı üye
Merhaba
Eplan 2.7 de Klemens Bağlantı Şeması raporu alıyorum.Klemensler dikdörtgen şeklide oluşuyor.resim 1 deki gibi. Ben resim 2 deki gibi istiyorum.Lisansla ilgili olabilirmi
şimdiden teşekkürler

Ekli dosyalar

• resim-1.PNG
    resim-1.PNG
    11.1 KB · Görüntüleme: 280
  • resim-2.PNG
    resim-2.PNG
    54.7 KB · Görüntüleme: 311
merhaba ;

dahlender motor için klemens bağlantı şeması oluşturduğumda aşağıdaki gibi ayrılmış çıkıyor sizin göstermiş olduğunuz 2.resimdeki gibi yaptıysanız yardımcı olabilir misiniz ? şimdiden teşekkürler.

56254

Proje verileri>Klemens Şeritleri>Gezgin tıkladıgında projendeki klemensleri görebilecegin bir sutun açılır.
Buradan klemensleri seçip sağ tıkladıgında klemens şeridini sırala özelliğini kullanarak yapabilirsin.

Adem bey ;

yardımlarınızdan dolayı teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

Son düzenleme:
Proje verileri>Klemens Şeritleri>Gezgin tıkladıgında projendeki klemensleri görebilecegin bir sutun açılır.
Buradan klemensleri seçip sağ tıkladıgında klemens şeridini sırala özelliğini kullanarak yapabilirsin.
Adem bey merhaba klemens listesini alma işlemini ayrıntılı yazarmısınız?yada video varsa paylaşırsanız çok sevinirim bende bu şekilde rapor almak istiyorum fakat yapamıyorum birtürlü yardımcı olursanız çok sevirim

Adem bey merhaba klemens listesini alma işlemini ayrıntılı yazarmısınız?yada video varsa paylaşırsanız çok sevinirim bende bu şekilde rapor almak istiyorum fakat yapamıyorum birtürlü yardımcı olursanız çok sevirim
Sizin yaptıgınızda oluşan sayfanın fotosunu paylaşırsanız daha iyi yardımcı olabilecegimi düşünüyorum.bozuk çıkmasının birkaç nedeni olabilir

59385

bu şekilde farklı sayfalrda alabiliyorum fakat ben sizin yukarıda paylaştığınız fotoğraftaki resim2 gibi bir liste istiyorum

Ekli dosyadaki şablonu deneyebilirsiniz. Projeniz deki klemenslerin özelliklerini de belirtmeniz gerekiyor.Ekli dosyada işinize yarayacak bazı fotolar ve şablon var.

Ekli dosyalar

• klemens şeması.rar
    358.8 KB · Görüntüleme: 86
59388

peki ben ing kullanıyorum termina diyagram seçeneği doğrumu sizde burdan mı yapıyorsunuz? ben ilk defa yapıcağım için deniyorum bütün seçenekleri ama hangisi doğru bilemiyorum

Forum istatistikleri

Konular
128,170
Kullanıcılar
449,934
Son üye
peldayilmaz

Yeni konular

Geri