Eplan Eğitimi

Aynen öyle, mesela bir kablo numara listesi çıkarıyoruz kimi zaman eksik kimi zaman fazla çıkıyor. Bir de bazı cihazlara bağlanan hatlara numara verilmesin gibi bir özellik varsa süper olur.

Merhabalar,

Eplan programını detaylı bir şekilde anlattığım udemy platformu üzerindeki eğitim videolarına aşağıdaki linkten 24 TL'ye ulaşabilirsiniz.

Bu eğitim içerisinde eplan eğitiminin yanında başlangıçtan sonuna kadar örnek otomasyon proje çiziminide izleyebilirsiniz.

Ayrıca bireysel eğitim almak yada otomasyon proje çizimi destek için [email protected] adresinden bana ulaşabilirsiniz.
Teşekkürler,

https://www.udemy.com/course/eplan-electric-p8-egitimi/?couponCode=EPLAN-HAZIRAN

#eplan #eplanonlineeğitim #otomasyon #udemyeğitim #udemy #eplaneğitimi #otomasyonprojeçizim #projeçizim
Şennur hanım eğitim videolarını indirip istediğimiz zaman izleyebiliyor muyuz. Kütüphane desteğiniz olurmu? Ömür boyu ulaşımdan kastınız nedir?
Teşekkürler.

Şennur hanım eğitim videolarını indirip istediğimiz zaman izleyebiliyor muyuz. Kütüphane desteğiniz olurmu? Ömür boyu ulaşımdan kastınız nedir?
Teşekkürler.
Videoları indiremiyorsunuz ama udemy üzerinden aldıgınızda sürekli izleme hakkına sahip oluyorsunuz.Eplanda karşılaştıgınız sorunlarla ilgili sorularınıza yardımcı oluyorum.Eğitimde oluşturduğum kütüphaneyi ve dökümanları paylaşıyorum.

Merhabalar,

Eplan programını detaylı bir şekilde anlattığım udemy platformu üzerindeki eğitim videolarına aşağıdaki linkten 24 TL'ye ulaşabilirsiniz.

Bu eğitim içerisinde eplan eğitiminin yanında başlangıçtan sonuna kadar örnek otomasyon proje çiziminide izleyebilirsiniz.

Ayrıca bireysel eğitim almak yada otomasyon proje çizimi destek için

[email protected] adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler,

https://www.udemy.com/course/eplan-electric-p8-egitimi/?couponCode=EPLAN_30AGUSTOS
#eplan #eplanonlineeğitim #otomasyon #udemyeğitim #udemy #eplaneğitimi #otomasyonprojeçizim #projeçizim

şennur hanım mail attım cvb vermediniz birde burdan yazim ben udemyden eğitiminizi almak istiyorum 3 gündür takip ediyorum fiyat 209 dan aşagı düşmüyor geçen hafta 29 felandı yine öyle bir indirim olacakmı kupon vs varmı başka birinden almak istemiyorum ama zamanımda kısıtlı biran önce başlamam lazım umarım dönüş yaparsınız mailim : [email protected]

Eplan egitiminizi biraz izledim, en iyi siz anlatmissiniz, teknoparkta Propanel i bedava anlatiyorum, ilgilenen yok, kahve falı acsam bol müşteri çıkıyor,,
Hocam Merhaba

Ekteki gibi bir hata veriyor yardımcı olabiilir misiniz
yeni mail adresim:
Proje dosyasını açınca ekteki gibi hata veriyor.Ne yapabilirm.Program lisanslı değil.Eplan firmasını arayamıyorum.Baştan yükledim birkaç kez geçmedi.Sadece eplan/data/projeler kısmındaki dosyalar açılıyor.Aynı dosyayı yedeklediğim başka bi yerde açmıyor.Yardımcı olabilirmisiniz

RstRestoreDialogShow........./Open:YES komut satırı uygulaırken hata oluştu

Ekli dosyalar

• 1609393616365.png
    1609393616365.png
    24.1 KB · Görüntüleme: 18
  • 1609393616365.png
    1609393616365.png
    24.1 KB · Görüntüleme: 16

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar