Eplan Eğitimi

Merhabalar,
Biz Ankarada 3 kişi Eplan eğitimi almak istiyoruz. Eğitim veren kurumlar hakkında bilgisi olan veya eğitim verebilecekler varsa yardımcı olursa sevinirim.
EMO ve Eplan ile görüştüm ikisi de olumsuz.

Merhaba. Başlangıç seviyesinden başlayarak profesyonel düzeye kadar Eplan Electric P8 program eğitimi vermekteyim. A'dan Z'ye kadar tüm detaylarıyla Eplan öğrenmek ve projelerinizi profesyonel bir şekilde çizmek istiyorsanız, detaylar için [email protected] adresine mail atabilirsiniz. Eğitimler ağırlıklı olarak hayata geçmiş örnek projeler üzerinden her detaya tek tek değinilerek ilerlemektedir. Eğitimler, birebir veya grup eğitimleri olarak İSTANBUL anadolu yakası bölgesinde gerçekleşmektedir. Ayrıca UZAKTAN EĞİTİM de verilmektedir.

Merhaba. Başlangıç seviyesinden başlayarak profesyonel düzeye kadar Eplan Electric P8 program eğitimi vermekteyim. A'dan Z'ye kadar tüm detaylarıyla Eplan öğrenmek ve projelerinizi profesyonel bir şekilde çizmek istiyorsanız, detaylar için [email protected] adresine mail atabilirsiniz. Eğitimler ağırlıklı olarak hayata geçmiş örnek projeler üzerinden her detaya tek tek değinilerek ilerlemektedir. Eğitimler, birebir veya grup eğitimleri olarak İSTANBUL anadolu yakası bölgesinde gerçekleşmektedir. Ayrıca UZAKTAN EĞİTİM de verilmektedir.
ücret ne kadar ?

Merhabalar,

Eplan programını detaylı bir şekilde anlattığım udemy platformu üzerindeki eğitim videolarına aşağıdaki linkten 24 TL'ye ulaşabilirsiniz.

Bu eğitim içerisinde eplan eğitiminin yanında başlangıçtan sonuna kadar örnek otomasyon proje çiziminide izleyebilirsiniz.

Ayrıca bireysel eğitim almak yada otomasyon proje çizimi destek için [email protected] adresinden bana ulaşabilirsiniz.
Teşekkürler,

https://www.udemy.com/course/eplan-electric-p8-egitimi/?couponCode=EPLAN-HAZIRAN

#eplan #eplanonlineeğitim #otomasyon #udemyeğitim #udemy #eplaneğitimi #otomasyonprojeçizim #projeçizim

Eplan egitiminizi biraz izledim, en iyi siz anlatmissiniz, teknoparkta Propanel i bedava anlatiyorum, ilgilenen yok, kahve falı acsam bol müşteri çıkıyor,,

Teşekkür ediyorum evet takip talep cok fazla olmadı malesef.Propanel ile ilgili bir kaç sorum olucak rica etsem sizin için uygun olursa [email protected] adresinden yazabilir misiniz?

Ben satın alıyorum, E-Plan konusunda ki eğitimlerin hepsi temel seviyede ve göstermelik malesef. Sizin içerik daha zengin görünüyor. Öyle olmasa bile biraz daha ileri seviye eğitimlerin gelmesi için destek olmak ve bu eğitimlere katılmak gerekiyor. Çalışma hayatınızda başarılar.

Kişisel tavsiyelerim,

1- Pro Panel Eğitimi
2- Gerçek üretim çıktılarına odaklı ileri seviye eğitim

Şennur Hanım eğitiminize üretim verilerini de eklerseniz daha faydalı olacaktır. Düşünen arkadaşlara da eğitimi tavsiye ederim, alın mutlaka.

Şennur Hanım eğitiminize üretim verilerini de eklerseniz daha faydalı olacaktır. Düşünen arkadaşlara da eğitimi tavsiye ederim, alın mutlaka.
Merhaba elbette dönüşler önemli benim için eklentiler yapabilirim.Üretim verilerinden kastınız etiket listesi,kablo listesi,klemens listesi gibi çıktılar mı acaba biraz detaylandırabilir misiniz beklentinizi

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri