Eplan 6.1' de malzeme listesi sorunu..

turkerweb

Üye
Arkadaşlar öncelikle herkese kolay gelsin...Türk Eplan'da malzeme listesi sorunu yaşıyorum..Sorun şu...Örneğin Eplan'ın symbol editor 'de buyukce bir cihaz tasarladım..Daha sonra bunu malzeme listesinde goster dediğimizde hazır şablonla gelen malzeme sayfasının satırları arasına sığmayacak kadar buyukse taşma oluyor...O malzeme sayfasında da değişiklik yapamıyorum...Nasıl bir yol izlemeliyim sayfaya sığdırmak icin.:Ekran goruntusunu de ekleyecegim gerekirse..Simdiden tesekkurler

problemın ekran goruntusunu de ekliyorum..Yardımlarınız için teşekkürler..

Yönetici Notu: Paylaşılan fotoğraf, fotoğraf paylaşım sitesinden silindiği için kaldırılmıştır.

Malzeme listesi problemin hala devam ediyor mu?

merhaba arkadaşlar konuyla alakalı biri değilim ama eplan 6.1 i görünce burayaa yazmam uygun olacağını düşündüm..
eplan 6.1 kullanıyorum ve şöyle bir problem var malzemelerin renkleri pdf veya başka formatta kaydedildiğinde renkli olan mlzemeler görünmüyor
mesela sarı siyah yazıcıdan çıktı aldığımızda diğer renkler gri falan idare ediyorda sarı hiç görünmüyor böyle bir problem için çözüm yönteminiz ne olur

şimdiden teşekkürler.....

Lütfen bizi arayınız

Mert Bilgi İşlem Ltd.
Mert Mustafa Göktaş
0212 676 52 48

eplan 6.1 Beta ne işe yarıyor kumanda çizimi yapıp simüle edbilirmiyiz bende var ama kullanmasını bilmiyorum bilen arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

arkadaşlar mert bilgi den cofaso 6.1 indirdim.baya ögrendim.fakat bu program demo versiyonuymuş.süresi doldu.bana acil bu program lazım.nereden bulabilirim.Şimdiden teşekkürler.

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,980
Son üye
shield325

Yeni konular

Geri