Entes astronomik zaman saati

Yeni pil yeni cihaz dakika sorunumuz var takintili i

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
GMTCNT nin GSR164R model Ekranlı PLC si var. Bir röleye istediğin kadar zaman ataması yapabilirsin.
Ayrıca gün doğumu ve gün batımını enlem, boylam ve yüksekliğe göre hesaplayan fonksiyon bloğuna da sahip.

Şimdi denedim DTR10 istediğiniz işlemi yapıyor. Paylaştığım kullanma klavuzunun 19. sayfasında örnek uygulama var.

Doğrudur hiç böyle alengirli ayarlarla işim olmadı. DTR10 olacaktı diye hatırlıyorum yarın olmazsa deneme yaparım. Benim tek kullanma amacım var gün doğumunda söndür/ gün batımında yak.
Tuya destekli akıllı prizle bulunulan coğrafi konum seçilince gün doğumu, gün batımı ya da şu kadar dakika öncesinde şu kadar dakika sonrasına kadar ayarlanabiliyor. Ayrıca değişik senaryolar oluşturmak mümkün. Ortamda kablosuz internet gerekiyor.

Tuya destekli akıllı prizle bulunulan coğrafi konum seçilince gün doğumu, gün batımı ya da şu kadar dakika öncesinde şu kadar dakika sonrasına kadar ayarlanabiliyor. Ayrıca değişik senaryolar oluşturmak mümkün. Ortamda kablosuz internet gerekiyor.
Evet dediğiniz gibi bende kullanıyorum evimde ama internet lazım. Astronomik röleyi işyeri çevre aydınlatması için kullanılıyoruz, kablosuz internet yok.

Son düzenleme:
Su an onu kullaniyoruz saatleri kaciriyor tam saatinde calissin istiyrlar
Klimalari acip kapama icin kullaniyoruz
Horoz marka civciv kedi ile dakiklik aramayın bilinen markaları aldırın yıllarca sorunsuz kullanırsınız. Ha o kadar ödemek istemezler o zaman sizi geri kalıyor diye darlamasınlar ;).

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,981
Son üye
Muhammeddt

Yeni konular

Geri