Endüktif ve Kapasitif Röleler

FmG

Üye
Meslek semineri dersinde sunumum var konu başliği Endüktif ve Kapasitif Röleler.

Bu röleler güç rölesi olarak mı geçiyor piyasada ariyorum ama hiç bir içerik bulamıyorum.

Elinizde bu konu ile ilgili, döküman varsa paylaşirmisiniz veya googleda ne diye aratmaliyim???

Şimdiden teşekkür ederim...

Not:Konu başliği yanliş yerde olabilir kusura bakmayin nereye açaçağimi bilemedim???

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Meslek semineri dersinde sunumum var konu başliği Endüktif ve Kapasitif Röleler.

Bu röleler güç rölesi olarak mı geçiyor piyasada ariyorum ama hiç bir içerik bulamıyorum.

Elinizde bu konu ile ilgili, döküman varsa paylaşirmisiniz veya googleda ne diye aratmaliyim???

Şimdiden teşekkür ederim...

Not:Konu başliği yanliş yerde olabilir kusura bakmayin nereye açaçağimi bilemedim???

Endüktif ve kapasitif sensörler olmasın konunuz. Değilse bahsettiğiniz konu reaktif güç kontrol röleleridir. Kontrol kaleminde konuyla ilgili çok bilgi var.

• Beğen
Tepkiler: FmG
Endüktif ve kapasitif sensörler olmasın konunuz. Değilse bahsettiğiniz konu reaktif güç kontrol röleleridir. Kontrol kaleminde konuyla ilgili çok bilgi var.

Hayir hayir kesinlikle endüktif ve kapasitif röleler :)

Ben biraz arama yapayim 2 saattir ariyorum ama bulamıyorum googleda meğersem böyle aratmam gerekiyormuş.

Çok teşekkür ederim...

Forum istatistikleri

Konular
128,462
Kullanıcılar
450,402
Son üye
FurkanYAPC

Yeni konular

Geri