hata diğerlerindede aynı windows 7 orjinal verdiğiniz dosyaları indirdim uygulamanın oldugu klasore attım olmadı system32ye attım olmadı vaktim olunca ilgilenceğim

hata diğerlerindede aynı windows 7 orjinal verdiğiniz dosyaları indirdim uygulamanın oldugu klasore attım olmadı system32ye attım olmadı vaktim olunca ilgilenceğim

ben ve bazı arkadaşlarım win7'de denedik bazı win7'lerde çalışıyor bazılarında nedense açılmıyor
visual basıc runtime diye bir kurulum dosyası var onu kurarsan düzeltebilirsin. win 7 için olanını bulman gerekir ama.

bir türlü halledemedim dediğini microsoftun sitesinden indirdim ama dosyaları kaydedecek alan kısmı bostu browse

bir türlü halledemedim dediğini microsoftun sitesinden indirdim ama dosyaları kaydedecek alan kısmı bostu browse

tabctl32.ocx adlı dosyayı bulamadığı için hata veriyor. normalde programı ilk (bir kere yetiyor) kurum yaptığında o gerekli dosyayı system32'ye atıyor. ama büyük ihtimal senin win7 bazı şeyler kısıtlı olduğu için buna izin vermiyor. benim yapacağım bişey yok.

bu programı yükledim , exe için tıklıyorum kurulum tamamlandı diyor ama programı bulamıyorum kısayol u yokmu yada nasıl yükleniyor benmi bilemedim.

bu programı yükledim , exe için tıklıyorum kurulum tamamlandı diyor ama programı bulamıyorum kısayol u yokmu yada nasıl yükleniyor benmi bilemedim.
program kurulumsuzdur. sadece kendisine ait 3 adet dosyayı bilgisayarınıza çıkartıyor.
1 kere evet demeniz yeterli sonra kendisi açılacak program. program açılmıyor ise bilgisayarınızda problem vardır.

1-Yöntem: Yaptığınız programa sağ tıklayın ve yönetici olarak çalıştırı seçin, çıkan sorulara evet deyin.

2- Yöntem: Yaptığınız projeyi seçin ve sağ tıklayıp özellikler e basın,
Uyumluluk sekmesine gelin sonra,

Yönetici olarak çalıştır ı seçin ve uygula sonrada tamama basın.

[Bu yöntem diğerinden daha çok kullanılır ve ayarı kaydettiği için her bilgisayarda yönetici olarak çalıştırır]

Şu anda iki adet bölüm üzerinde çalışmaktayım. programa önerisi olan lütfen buraya yazsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…