Elektrik Teknikeri veya Teknisyen

Değerli Yelek 87,

Sadece öğrenmen maksadı ile yazıyorum.

1- İşe ihtiyacın varsa bir zahmet cv gönderiniz. Eğer işe ihtiyacın yoksa yada bizim isteğimiz donanımda değilseniz boş yere yazmayınız.
2- Buradan maaş belirtemeyiz. Çünkü zaten tecrübeli bir teknik insan kendi maaşını kendi belirler. Bizimde kafamızda tabiki rakkam var elbette fakat kimseyi görmeden nasıl değerlendirme yapabiliriz ? Bu işler önce deneme süreci ile başlar, personel verimliliğine, teknik becerisine göre deneme sürecini bitirir. Deneme sürecinde tabiki deneme maaşı alır. Ne kadar başarılı ise okadar deneme sürecinden erken çıkar.Fakat bizim sektörümüzde deneyimli kişi zaten kendini belli eder.
3- İmkanlarımızı görüşmeye çağırdığımız kişiler öğrenebilirler.
4- Biz kendimize bu sektörde servo uygulaması konusunda en büyük firma olmayı hedef belirledik. Bu hedefte ilerleyebileceğimiz takım arkadaşları arıyoruz.
5- Sizi bu kadar gücendirdiysem özür dilerim. Malum iş stresi ve sıkıntıları.

Esas siz kusura bakmayın, amaçımız biraz latifeydi, hayırlı işler

SelamunAleykum. Adım Ersin BOZDOĞANOĞLU. Kocaeli Üniversitesi Elektrik Mühendisliği 3.sınıf öğrencisiyim. 2012 Yaz satjımı mezun olduktan sonra da çalışabileceğim bir şirkette yapmak istiyorum.İzmit merkezde ikamet etmekteyim. Staj imkanlarınız var mı ?

cv gönderdim cevabınızı bekliyorum

merhaba Ben şu an çalışmıyorum.proje bazında iş yürütebilirmiyiz.
Saygılar

alıcı erkan otomasyon köklü firmayız diyorsun düştüğün durumunuza bakın :D :D gülme krizine girdim artık 5 seneye kalmaz otomasyon yapan firmalar şuan durumda olduğu gibi kalifiye eleman bulamayacaklar büyük ihtimal herlade çinden teknik eleman temin edersiniz,saat ücretleri 1 usd nin altında olduğu için:D

durumunuz içler acısı ;) gülüyorum sadece

Son düzenleme:
alıcı erkan otomasyon köklü firmayız diyorsun düştüğün durumunuza bakın :D :D gülme krizine girdim artık 5 seneye kalmaz otomasyon yapan firmalar şuan durumda olduğu gibi kalifiye eleman bulamayacaklar büyük ihtimal herlade çinden teknik eleman temin edersiniz,saat ücretleri 1 usd nin altında olduğu için:D

Acaba benim durumum mu içler acısı yoksa sizin durumunuz mu ? Genel konuşuyorum üstüne alınma.

Gülermiyiz ağılarmıyız bilemem ama çoğu firmada aynı sorunlar var

kalifiye eleman bulmak en büğük problem!

Pazarlama ve satış elemanı rahat bulursun teknik eleman zor.

İstenilen özelliklerde bir eleman varsa eğer o zaten kendine çalışır nedeni ise firmalarda iş imkanı çok fazla

yani firma çok teknik eleman az.

Şahsen bizim şirkete 3 teknik elemana ihtiyaç var.

Her yıl yüzlerce mezun olan öğrenciler mesleğini devam ettirmiyor.

İyi olanları mezun olur olmaz büğük firmalar bünyesine alıyor.

Saygılarımla.

Her insan bilgisini kaç paraya satacağını bilmek ister. Saygılarımla

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,980
Son üye
shield325

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri