Elektrik malzemeleri satan firmada çalışmak

hrmnn

Üye
22 yaşındayım, Meslek Lisesi Endüstriyel Otomasyon bölümünden mezun oldum daha sonra meslek yüksekokulunda mekatronik bölümünü bitirdim. herkesin bildiği alman firmasında Bakım onarım kısmında lise ve üniversite stajımı tamamladım üniversite uzun dönem stajımı otomasyon makineleri üreten bir firmada otomasyon teknikeri olarak tamamladım. 2023 sonunda askere gideceğim askere gidene kadar kurumsal firmalara elektrik malzemeleri satan bir firmada işe başlayacağım. mesleki olarak beni geliştirir mi yoksa daha iyi yerler mi bulmalıyım, tek bulabildiğim yer burası askerliğimi yapmadığım için görüştüğüm firmalar biraz bana soğuk davrandı mülakatlarım kötü geçti. ?

22 yaşındayım, Meslek Lisesi Endüstriyel Otomasyon bölümünden mezun oldum daha sonra meslek yüksekokulunda mekatronik bölümünü bitirdim. herkesin bildiği alman firmasında bakım onarım kısmında lise ve üniversite stajımı tamamladım üniversite uzun dönem stajımı otomasyon makineleri üreten bir firmada otomasyon teknikeri olarak tamamladım. 2023 sonunda askere gideceğim askere gidene kadar kurumsal firmalara elektrik malzemeleri satan bir firmada işe başlayacağım. mesleki olarak beni geliştirir mi yoksa daha iyi yerler mi bulmalıyım, tek bulabildiğim yer burası askerliğimi yapmadığım için görüştüğüm firmalar biraz bana soğuk davrandı mülakatlarım kötü geçti. ?
Yeni insanlar tanıma açısından iyi olur. Mesleki olarak malzemeyi ve piyasayı tanırsınız. Başkada nolacak

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,843
Son üye
hvncrblt

Yeni konular

Geri