Elektrik Dağıtım

Ben mi ukalalık yapıyorum ? Bilmediğim şeyleri zamanında öğrenememiş olabilirim, şimdi öğrenme içerisindeyim ve böyle bir platformdan bilgi alırım diye düşünmüştüm ama ne yazık ki 3 5 çapulcu gelip milletin şevkini kıracağını hiç düşünmemiştim

tamam abicim en kral en prof en bilgili kişi sensin. Umarım sana üstün başarından dolayı 5 6 diploma vermişlerdir
Ben soruya cevap verdim fakat bu yaptığınız şey terbiyesizlik. Bahsettiğiniz kişinin benim onun bunun toplamının kaç katı kadar okumuşluğu, meslek geçmişi var. Bu göz ardı edilebilecek bir şey değil. Orada haklı tabi ki. Belli bir oranda derste bazı şeyler gösteriliyor fakat her şey gösterilmiyor. Maksat elinizden geldiğince fazla okuyarak, araştırarak (SORARAK DEĞİL !) öğreneceksiniz. Sonrasında da meslek hayatına atıldığınızda görerek mesleki bilgi elde edeceksiniz.

Hüner sormakta değil, araştırmakta, okumakta ve mesleğe başlandığında pekiştirmekte.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Diploman,belki ! evlenirken işinize
yarayabilir.:pAllah,nasibini açık et-
sin. O da,belki.;)
Bütün erkekler sizin gibiyse diploma da kurtarmaz kısmet artık bakalım
Ben soruya cevap verdim fakat bu yaptığınız şey terbiyesizlik. Bahsettiğiniz kişinin benim onun bunun toplamının kaç katı kadar okumuşluğu, meslek geçmişi var. Bu göz ardı edilebilecek bir şey değil. Orada haklı tabi ki. Belli bir oranda derste bazı şeyler gösteriliyor fakat her şey gösterilmiyor. Maksat elinizden geldiğince fazla okuyarak, araştırarak (SORARAK DEĞİL !) öğreneceksiniz. Sonrasında da meslek hayatına atıldığınızda görerek mesleki bilgi elde edeceksiniz.

Hüner sormakta değil, araştırmakta, okumakta ve mesleğe başlandığında pekiştirmekte.
:)))) Tamam tövbe bir daha bir şey sormam hiç öğrenmem daha iyi

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,194
Kullanıcılar
449,970
Son üye
Liliane

Yeni konular

Geri