Electrolux bulaşık makinesi

Dumangrisi

Üye
Herkese önce merhaba... 1 hafta önce electrolux esf 8635 modelini aldım makinenin program bitince kapanıp kapıyı da otomatik açması lazım ama kısa program kullanmamış olmama rağmen kapıyı açmıyor bu bugün kullandığımda bitince hem kapı açılmamış hem de makine kendini kapatmamış bana ne tavsiye edersiniz servisim arayayım

Makinanız garanti kapsamında ise servisi aramanız sizin yararınıza olacaktır.
Buradan tarif etmeyle daha büyük arızaların çıkmasına sebebiyet verebiliriz.

Makinanız garanti kapsamında ise servisi aramanız sizin yararınıza olacaktır.
Buradan tarif etmeyle daha büyük arızaların çıkmasına sebebiyet verebiliriz.
Daha alalı bir hafta oldu makine gayet temiz yıkıyor o konuda bir sıkıntım yok ama işte program bitince makinenin kendini kapatıp kapağı açması gerekiyor Onu yapmıyor servise hemen aramalımıyım birkaç deneme daha yapmalı mıyım

Daha alalı bir hafta oldu makine gayet temiz yıkıyor o konuda bir sıkıntım yok ama işte program bitince makinenin kendini kapatıp kapağı açması gerekiyor Onu yapmıyor servise hemen aramalımıyım birkaç deneme daha yapmalı mıyım

tabikide makina garantilidir muhtemelen teknik bilgi içinde arıyabilirsiniz sonuçta bu makinayı satanlar her sorununuzda size yardımcı olmaları gerekir.

Haklısınız... İlgilenip cevap verdiğiniz için teşekkür ederim
bende 5545 modelini kullanmaya başladım kullanım kılavuzunda kapak açmayı iptal etme ve devreye alma seçeneklerinin nasıl yapıldığını gösteriyor. isterseniz devre dışı olup olmadığını bir kontrol edin.

Kullanma kilavuzunda kapi acma ozelligi varsa sayet mutlaka devreye alma veya devre disi birakma ile ilgili detayli bilgi vardir

Urunun kullanma kilavuzunu kontrol edersiniz

Ekli dosyalar

• aviary_1521151147917.jpeg
    aviary_1521151147917.jpeg
    70.6 KB · Görüntüleme: 13
Moderatör tarafında düzenlendi:
bende 5545 modelini kullanmaya başladım kullanım kılavuzunda kapak açmayı iptal etme ve devreye alma seçeneklerinin nasıl yapıldığını gösteriyor. isterseniz devre dışı olup olmadığını bir kontrol edin.
Kullanma kilavuzunda kapi acma ozelligi varsa sayet mutlaka devreye alma veya devre disi birakma ile ilgili detayli bilgi vardir

Urunun kullanma kilavuzunu kontrol edersiniz
Merhabalar... Servisi çağırdım iki defa geldiler onlarda yapamadı, üçüncü kez gelip yazılım attılar şimdi sıkıntı yok gayet iyi

7 ay önce aldığım elektrolux bulaşık makinesi almış bulundum ama sıkıntı yaşıyorum alınır alınmaz otomatik açılması gereken kapak açılmıyordu servis 3.de çözdü
4. Ayında tahliye motoruna fıstık kavuğu kaçmış hallettiler ama içi kirli diye 100 TL lik ürünü satmak istediler kabul etmedim
Maalesef yine kaçmış su atarken sesi yine aynı, bakıyorum süzgeç hep takılı nasıl gidiyor anlamıyorum

Şimdi de kapağı açıp kapatırken hafif takılıp tık tık ses çıkartıyor, Servis yada anlayan varsa ne olur yardım etsin ne yapmalıyım hepsi benim hatam mı
Daha önceki bulaşık makinem arçelik 3 programlısıydı 10 Yıl hiç servissiz kullandım

https://www.kontrolkalemi.com/forum/konu/electrolux-bulaşık-makinesi.122255/

Forum istatistikleri

Konular
128,169
Kullanıcılar
449,932
Son üye
yyasar

Yeni konular

Geri