EB500 Program Yükleme Sorunu

haliccc

Üye
Merhaba arkadaşlar elimde MT506T eski bir ekran var EB hazırlanmış olan programı daha önceleri hiç sıkıntı yaşamadan ekrana yükleyebiliyordum ama sebebini anlayamadığım bir hata alıyorum ve acil bu işi çözemem lazım ben tıkandım aldığım (cheksum error!!!) hatası yükleme esnasında bu hatayı alıyorum bu işi nasıl düzeltebilirim lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
konuya tam hakim değilim yanlış bilgi vermekte istemiyorum.Bu hatayı bilgisayarlarda cmos pili bitince veriyor. Panelin eprom pili varsa bitmiş olabilir.

Sent from my Lenovo P70-A using KontrolKalemi.Com Mobil mobile app

merhaba,

dediğiniz hata program bozulmuş olabilir. boş program atıp deneyin. Haberleşmede sıkıntı olabilir değiştirerek deneyin. Panelin arkasındaki 4 tane dip switch var. 2 numarayı ON yaparak deneyin.

kolay gelsin.

Çok teşekkür ederim sorunu giderdim ama sebebinin ne olduğunu çözemedim

''cheksum error'' hatası iletişim hatasıdır. Verinin düzgün olarak iletilemediğini belirtir

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,841
Son üye
nazoyata

Yeni konular

Geri