Easy View haberleşme

Ege_Beyi

Üye
Arkadaşlar elimde Easy View MT506 TV serisi bir panel var.
Pc den pogram atmak istiyorum.
Soket bağlantılarıda şöyle

Easy View ( PC RS232) PC

5 5
7 2
8 3

PC tarafındaki 7 ve 8 nolu uçlar köprüdür.
Buna rağmen dowland dediğim zaman programdan Up loading image table hatası veriyor. Dipswitch lerle bir alaksı var mı?

Sizce sorun ne olabilir. Birde panelin en alt sırasında T-P-A- VE EASY VİEW Yazıları devamlı var bu nomalmi.Yardımlarınızı bekliyorum.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
İki numaralı swich i on konumuna getirip tekrar dene.

Swıclerın tamamı off konumda olmalı.
7ile 8 arasındakı baglantı olmayacak diye bılıyorum

op tarafı pc tarafı
7 ----------------2
8 ----------------3
5 ----------------5
ı---7
ı
ı---8
Program yüklerken önce upload image table çıkara ve hemen ardından program yklemeye başlar siviçlerde değişiklik yapmanıze gerek yok.
birde easy managerden compor'u bulmanız gerekir.deneyerek buluyorsunuz.

panelin alt sırasındaki T P A esay view programda olan bir özellik görev çubuğu gibi (hızlı erişim için)siz isterseniz program menüsünden EDIT'in altından SİSTEM PARAMETER'i açarak
GENERAL sekmesine gelip orada bulunan ((Task button))'u disable yaparsanız o bar bir daha görünmeyecektir.

arkadaşlar ben easy view mt510t panele bağlanıyorum yanlız upload dediğim zaman içindeki programı alıcağım zaman resimdeki gibi ekran çıkıyor ve bu şekilde bekliyor bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın

Ekli dosyalar

• IMG_20130802_094149.jpg
    IMG_20130802_094149.jpg
    89.3 KB · Görüntüleme: 37

Forum istatistikleri

Konular
128,245
Kullanıcılar
450,052
Son üye
Fatihkaya00

Yeni konular