E-Plan öğrenmek istiyorum

TESLANIN

Üye
E-Plan öğrenmek istiyorum. Piyasada işe yaraması için hangi versiyonunu kullanmalıyım? Eğitimi online olarak hiçbir yerden bulamadım. Online eğitimi internetten bulabilir miyim? Eğer bulamayacaksam, hangi eğitim setini satın alırsam benim için faydalı olur? Tavsiyenizi bekliyorum tecrübeli arkadaşlar..

E-Plan öğrenmek istiyorum. Piyasada işe yaraması için hangi versiyonunu kullanmalıyım? Eğitimi online olarak hiçbir yerden bulamadım. Online eğitimi internetten bulabilir miyim? Eğer bulamayacaksam, hangi eğitim setini satın alırsam benim için faydalı olur? Tavsiyenizi bekliyorum tecrübeli arkadaşlar..
Eplan bana karışık gelmişti E3.seriesi kullanıyorum şimdi. Bi dene derim en kötü yazılımı tanımış olursun :) ;)

Eplan kullanımı artık zor değil. Türkçe dil desteği ile şuanda kullanılıyor.Eplan dökümanlarını Forumdan-Youtube üzerinden temin edebilirsin.Youtube da Eplan ile ilgili sayısız video var.Şayet bu işi profesyonel olarak yapmak istiyorsanız Eplan Türkiye ofisi ile görüşün.Orada kapsamlı bir eğitim alabilirsiniz.Bu sizin yararınıza olacaktır.

evet var videolar ama karışık hepsi. Yani 1.seviye ve 2. seviyeden sonra videolar tükeniyor.En başından sonuna kadar anlatan videoları bulamadım. E plan Türkiye ofisinden ücretsiz bulabilir miyim? 1. ve 2. seviye dediğim 1. ve 2. ders bu arada.

Son düzenleme:
evet var videolar ama karışık hepsi. Yani 1.seviye ve 2. seviyeden sonra videolar tükeniyor.En başından sonuna kadar anlatan videoları bulamadım. E plan Türkiye ofisinden ücretsiz bulabilir miyim?

Youtube Videolar tam bir proje çizmenizi sunmaz. Sadece Yol gösterir veya o işlemin nasıl yapılacağını gösterir.Farkettiyseniz genelde proje nasıl oluşturulur veya cihaz seçimi,etiketler,numaralandırmalar gibi konular vardır.Zaten bunlar da sizin için gerekli konular.
Siz bir başlangıç yapın ve takıldığınız yerlerde buradan yardımcı olalım.;)

Merhaba

Forumda bir çok arkadaşa eğitim verdim. videolar bana çok karışık geldi yada hiç vaktim yok vakit kaybetmek istemiyorum bir an önce öğrenmek istiyorum diyorsanız bana ulaşabilirsiniz. 2 günlük eğitim ile (cumartesi- pazar ) profesyonel çizimler yapabilirsiniz.

İyi çalışmalar herkese

Seyfullah Kartal
0533 386 33 60

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,965
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular