dvr uzaktan ızleme

ykarabasan

Üye
merabalar, yıllardır elektrık teknısyenlıgı yapmaktayım,bır çok defa guvenlık kamerası işlerı geldi, tam hakım olamadıgım için reddettım , fakat sonunda girmek zorunda kaldım ve başıma iş aldım, forumdan dosya indırmeme ragmen bırşeyler anlamadım.konuya geleyım;
Bir iş yerıne 8 kamera taktım ,dvr kayıt cıhazına bagladım ,buraya kadar sıkıntı, goruntuler gayet ıyı, adam tutturmaz mı goruntulerı uzaktan ızleyecegım, sormak ıstedıgım.

1: ınternetten baglantsı var sabıt IP gereklımı,
2:yazılım gereklı mı , yoksa tamamen modemle mı alakalı
3:pCI kamera kartı gereklı mı

bılgısı olan arkadaşların yardımını beklıyorum..

Oncelikle kayitcihazina internet gelicek kayitcihazini ip numarasini sabitliyorsun sonra kayit cihazinin portlarini modemden aciyorsun modem ayarlari icin team wierla yardim alabilirsin

hocam sabıt IP gerek kalmadı, dıyorsun, dogru mu?

dış ıp numarasında bahsediyorsan ıp adresi sabitlense iyi olur sabit olmazsa modem açılıp kapandığında ıp numarası değişir sabitlemek için bağlı bulunduğun postaneye müracat ediyosun bununda aylık küçük bir ücreti var

1: statik ip alıyorsun
2: dvr kayıt cihazına ip belirliyorsun
3: belirleigin ip ile modemden port aciyorsun
4: yazılım gereklimi o cihazın markasına göre değişir arkadasın dedigi gibi teamwiewer ile teknik servisten yardım alabilirsin senin için ayarlıya bilirler bu arada modemle cihazın arasında internet agı olusturmayı unutma

tatik ip alacaksın sonra modeme port acacakson ve o port ile dvr cihazını eşleştireceksin sayfa acılırken aktivekslereizin vermeyi de unutma

hoca anı cihazdan bende kullanıyorum teknik sevisi çağırdım hallettiler en kolayı bu :)

Teknik servise gerek yok bence,herşey açıklanmış.

Forum istatistikleri

Konular
128,251
Kullanıcılar
450,067
Son üye
ERENLER04

Yeni konular

Geri