DVR kayıt cihazı format acill yardım

okan_can55

Üye
arkadaslar öncelikle s.aleyküm Benim isyerinde dvr Balitech h 264 marka kameram var .. dün kamera ekranındaki R İSaretleri gitii yerine h isareti geldi yani kaydetmiyo diski görmüyo ...daha önceden de aynısını yapmıstı arkadasım Bilgisayarından ntfs ile format atıp düzeltmisşti .. suan o arkimle konusmuyoruz :D Ben yapailirmiyim acaBa kendi pc m de Bilgisi olan arkadaslarım Bana acil yardım edeBilir mi rica ediyorum cok acill.....

Sanırım Sata kablosu ile yapabilirsin. Sata ile ilgili deneyimi olan birisi anlatabilir...

tsklr mehmet bey pekii ben bu sata kablosunu alıp kendim format yapabilirmiyım cok zor mu yapması?

Bir şey değil. Sata kablosunu cihazın hddsine ve varsa bilgisayarın sata girişine bağladığınızda masaüstünüzdeki "Bilgisayarım" menüsünde aygıtın gözükmesi gerekir. Daha sonra "bilgisayarım"dan aygıta sağ tıklayıp "biçimlendir" diyerek kolayca format atabilirsiniz...
Ekran Alıntısı.PNG

Bu arada hdd ye güç bağlantılarını yalmazsanız çalışmayabilir...

Merhaba sorununuz çözümü dvr menüsünde disk ( HDD ) yönetimine girip diski formatlamınız dır. Disk menüsüne girdiğinizde kayıt cihazınızın hardiski gördüğünü fakat boş alanın sıfır olduğunu göreceksiniz. Aynı sorunu yaşayan bir çok bayim var. Arıza hdd dolduğu zaman dvr diski silip yeni kayıtları otomatik olarak yapmıyor. Eğer hdd yönetinide diski görmüyor ise dediğiniz gibi diski bir bilgisayara takıp formatlamanız çözüm olacaktır.

Forum istatistikleri

Konular
128,208
Kullanıcılar
449,987
Son üye
mavcil19

Yeni konular

Geri