Dvr Kart Güvenlik Kamerası problemi

yigit.14

Üye
Arkadaşlar dvr kartını bilgisayarıma kurdum ve tanıttım güvenlik kamerasını dvr kartına bağladıgımda resimdeki gibi bir görüntü cıkıyor sizce sorun nedir?

bnc jack ı cıkarttıgın zaman no vıdeo yada goruntu yok yazısı cıkıyo mu? kamerayı ıstersen bı tv de dene calısıyormu? goruntu varmı ondan emın ol.. kartın driverını kurarken pal secenegı secılecek ve kurulumda normal ve hızlandırılmıs olarak secenek sunuyorsa hızlandırılmıs secenegı secılecek ... bı ıhtımal kartın driver ı guncel mı? basıma geldı yuklendı gozukuyo ama gorntuyu acmadı her ıhtımalı dusunceksın bı dene bakalım yıne cozumler uretırız klay gelsın..

bnc jack ı cıkarttıgın zaman no vıdeo yada goruntu yok yazısı cıkıyo mu? kamerayı ıstersen bı tv de dene calısıyormu? goruntu varmı ondan emın ol.. kartın driverını kurarken pal secenegı secılecek ve kurulumda normal ve hızlandırılmıs olarak secenek sunuyorsa hızlandırılmıs secenegı secılecek ... bı ıhtımal kartın driver ı guncel mı? basıma geldı yuklendı gozukuyo ama gorntuyu acmadı her ıhtımalı dusunceksın bı dene bakalım yıne cozumler uretırız klay gelsın..

sanırım kamerada sorun var dediğin gibi televizyonda denedim ordaha aynı görüntüyü aldıım siyah bi ekram olustu p.tesi satın aldıgm yere gidip değiştiricem kamerayı
ilgilendiğin için sağol

problem deıl sende saol..

Forum istatistikleri

Konular
128,360
Kullanıcılar
450,227
Son üye
kullanıcı2343

Yeni konular

Geri